Зручніше, швидше, зрозуміліше

25 июля 2015, 01:44

У вік цифрових технологій та Інтернету переважна більшість послуг може надаватись за допомогою всесвітньої мережі. Не виключенням є  і оформлення страхового полісу. Інтернет страхування вже зараз стає все біль популярним серед населення.  У такого виду послуг є доволі велика кількість переваг перед звичною «паперовою» системою роботи.

Авжеж, поки що більшість клієнтів страхових компаній віддають перевагу старим методам роботи. Прийти в офіс особисто, поспілкуватись зі своїм страховим агентом, підписати папери. Але далеко не у всіх є можливість витрачати свій особистий час на таку паперову тяганину.

Для чого це необхідно?

Першочерговою ціллю введення системи роботи через Інтернет є саме намагання зробити умови оформлення максимально комфортними для клієнта. Ви можете просто знайти на сайті страхової компанії все те, що вам необхідно. Серед переваг такої системи роботи можна виділити наступне:

  • комфорт;
  • економія часу;
  • можливість одночасного порівняння однієї страхової компанії з іншими;
  • можливість оформлення полісу в будь який зручний для вас час, та з будь якого місця.

Крім цього, ще одним важливим фактором, який спонукав страховиків до створення подібної системи, є оптимізація роботи та зниження ціни. Страхова компанія, яка працює в режимі online не потребує великої кількості працівників. Ну а відсутність офісів, оренда яких також закладена в ціну поліса, суттєво знижує витрати компанії. Таким чином страховики роблять умови страхування, та ціни максимально привабливими для потенційних клієнтів.

Світовий досвід

У найрозвиненіших країнах світу, таких як США, Канада, Великобританія, Франція, Німеччина, подібна система роботи існує вже досить давно. Переважна більшість страхових компаній працюють з клієнтами на відстані. Завдяки цьому пропозиція для клієнтів є максимально привабливою.

Взагалі, система роботи через Інтернет, це не перша подібна інновація в цій сфері. До появи та популяризації Інтернету у всіх розвинених країнах страховий поліс можна було оформити по телефону та пошті. Інтернет-страхування – це лише наступний етап розвитку галузі.

Такий досвід перейняла і Україна. Чим ще більше наблизилась до росту соціального комфорту громадян. Зараз вже справа за клієнтами, які повинні обирати між «паперовою» системою, та цифровою. Але сам факт появи подібних послух на нашому ринку говорить про те, що майбутнє вже наступило.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.