Водостічні системи Галеко – особливості і характеристики

18 апреля 2017, 19:02

Купити водостічні системи Галеко в магазині можна за вигідними цінами

Водостічні системи з металу і ПВХ Галеко galeco.com.ua користуються широкою популярністю. Використовувана для їх створення ламінована сталь відрізняється високою стійкістю до корозійного і механічного впливу, зберігає свій привабливий зовнішній вигляд весь термін експлуатації. Водостічні системи Галеко швидко збираються, відрізняються надійністю і довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом.

Водостічні системи Галеко – особливості і характеристики

Водостічні системи Галеко розроблені кращими польськими дизайнерами та інженерами. Вони відрізняються особливою формою жолоба. У їх виробництві використовується стійкий до хімічного і природного впливу матеріал. Компанія розробила унікальний регульований кут з'єднання, який дозволяє швидко і якісно з'єднувати елементи конструкції під будь-яким нахилом. Всі деталі конструкції робляться з безпечного для людини і навколишнього середовища негорючого матеріалу.

Водостічні системи Галеко металеві виробляються з товстої сталі, яка покривається чотирма захисними шарами. При їх монтажі можна заощадити, тому що не потрібно купувати додаткові сполучні елементи. Ущільнювачі для стоків і кутів виробляються з гнучкого, еластичного матеріалу, що відрізняється стійкістю до старіння і псування. Труби та елементи з'єднання можуть бути пофарбовані практично в будь-який відтінок, тому їх можна підібрати таким чином, щоб вони гармонійно поєднувалися з покрівлею і фасадом, навколишнім середовищем.

Водостічні системи Галеко бувають прихованого типу. Їх можна монтувати в шарах утеплення фасаду, що необхідно знати власником будівель, побудованих без карниза, любителям універсальних, незвичайних пристроїв відсотків, дизайнерам. Така система складається з жолобів з прямокутним профілем і водостічної труби, зробленої з ПВХ. Незвичайність прихованого водостоку укладена в його кріпленні. Декоративна планка і кронштейн з'єднуються в замок.

Водостічні системи відмінно поєднуються з пластиковими панелями Галеко Декор. Вони необхідні для швидкої підшивки покрівлі. Вони забезпечать вентилювання і прикрасять будь-який дах. Вони підходять для установки з різними покрівельними матеріалами, красиво виглядають, служать десятки років. Панелі мало важать, відрізняються стійкістю до інтенсивних корозійних впливів, не вимагають догляду.

Водостічні системи Галеко безшумно і без проблем видаляють велику кількість води. Вони не втратять свій привабливий зовнішній вигляд весь термін експлуатації. Систему швидко і зручно монтувати на будівлях будь-яких розмірів, для чого не потрібно застосовувати дорогий інструмент і довго вчитися. Покупцям надається вся необхідна документація. З питань вибору і доставки, придбання водостічних систем та панелей Галеко, завжди можна проконсультуватися у менеджерів компанії.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.