Військовий одяг – основа стилю мілітарі

04 декабря 2018, 18:18

одяг в стилі мілітаріОдяг в стилі мілітарі знову на піку популярності

На що насамперед звертають увагу чоловіки, коли обирають одяг? Більшість оцінює її практичність і функціональність. Цим вимогам повною мірою відповідає одяг в стилі мілітарі – він зручний, надійний і має ряд переваг перед звичайним повсякденним одягом.

Одяг у військовому стилі ніколи не виходив з моди, а сьогодні він особливо популярний. Військова форма в усі часи робила людину привабливою, виділяла з натовпу. Це той стиль, який підкреслить мужність, створить образ і багато що скаже про людину.

Одяг в стилі мілітарі визначається за такими деталями:

 1. Простий крій.
 2. Мінімалізм (мінімум декоративних і відсутність нефункціональних деталей).
 3. Чіткість ліній.
 4. Натуральний матеріал
 5. Приглушені, неяскраві кольори. Найпоширеніший – колір «хакі» і його відтінки, але можуть бути і інші кольори (сірий, червоний, зелений).

До militari style відносяться різноманітні предмети гардероба, проте оцінити всі достоїнства правильно підібраного одягу мілітарі для чоловіків можна тільки при носінні військової форми. Однією з провідних країн, які виробляють оригінальну військову форму, є США. Сьогодні в українських чоловіків є можливість оцінити зимовий військовий тактичний одяг і взуття армії США, моделі яких користуються шаленим попитом по цілому світу.

Переваги військової форми:

 • відмінно «дихає»;
 • легкість;
 • міцність тканини;
 • ідеальний анатомічний крій;
 • функціональні деталі;
 • простота догляду.

Як і де носити одяг в стилі мілітарі

Повсякденне життя, полювання та риболовля, турпохід і активний відпочинок на природі, подорожі і розваги – всюди стиль мілітарі буде доречний. Військовий одяг або зимове військове тактичне взуття давно і успішно стали частиною міської вуличної моди.

Жоден модний дизайнер не обійшов своєю увагою солдатський стиль при створенні своїх модних колекцій. До militari style зверталися багато знаменитостей модної індустрії. Все це, звісно ж, дизайнерські стилізації за мотивами військової форми.

Тільки оригінальна військова форма може по-справжньому задовольнити запити справжніх цінителів практичності і зручності. Цей одяг, який не підводить: штани не порвуться, черевики не промокнути, військовий флісовий тактичний светр подарує тілу справжнє тепло, а куртка надійно захистів від вітру і дощу. Не дивно, що все більша уількість чоловіків віддає перевагу перевіреному і надійному одягу в стилі мілітарі.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.