Вибираємо обладнання для кафе: що корисно знати?

01 августа 2017, 20:52

Обладнання для кафе: з чого почати?

Кафе є улюбленим місцем відпочинку багатьох людей, оскільки саме тут можна отримати смачну їжу в затишній атмосфері, при цьому, заплативши прийнятну, доступну ціну. Тому необхідно відповідально підійти до облаштування підприємства, враховуючи спеціалізацію, інтер'єр і можливі побажання майбутніх відвідувачів.

Важливою частиною даного процесу стане вибір необхідне обладнання для кафе, оскільки від цього залежить якість приготовленої їжі, швидкість виконання замовлень, і, в результаті, гарний настрій клієнтів, їх бажання повернуться до Вас знову.

Перед тим, як купити апарати, варто врахувати деякі моменти:

  • кухня повинна бути забезпечена всім необхідним для приготування страв, заявлених в меню, тому до оснащення слід підходити комплексно;
  • обладнання для кафе потрібно правильно розмістити, щоб не створювати незручностей при одночасній роботі декількох кулінарів, враховувати недоліки приміщення;
  • варто встановлювати якісне, надійне обладнання для кафе, яке прослужить довгий термін, не вимагаючи заміни або ремонту;
  • в сфері громадського харчування дуже важлива чистота і стерильність, тому всі пристрої повинні бути зроблені зі зручних для очищення матеріалів, мати хороший доступ з усіх боків;
  • безпеку для співробітників і енергозбереження — ключові критерії у виборі.

Види і характеристики обладнання для кафе

Професійна кухонна техніка має велику продуктивність і розміри, ніж побутове, оскільки розраховане на більш інтенсивну і довгострокову роботу.

Все розмаїття даної техніки можна розподілити на кілька категорій:

  1. Теплове обладнання, яке потрібне на кожній кухні (плити, печі для піци, пароконвектомати, жарильні і варильні поверхні, фритюрниці, грилі і т. д.).
  2. Холодильне обладнання використовується для збереження свіжості і смакових якостей їжі, охолодження напоїв і заморозки продуктів (холодильні та морозильні шафи, вітрини, столи для піци, льодогенератори і т. п.).
  3. Електромеханічне обладнання, яке призначене для оптимізації і полегшення роботи кухарів, адже використавши промислову м'ясорубку або овочерізку, можна заощадити час для інших не менш важливих справ на кухні (м'ясорубки, картоплечистки, тістоміси, слайсери, кухонні машини і т. д.).
  4. Додаткове, нейтральне кухонне устаткування (стелажі, полиці, сушки, ванни мийні, вакуумні пакувальники і т. д.).

На особливу увагу заслуговує професійний посуд для ресторанів і кафе, який здатний красиво підкреслити окрему страву, і доповнити загальну атмосферу установи. Також корисним стане посудомийна техніка, яке допоможе швидко і ефективно перемити велику кількість забрудненого посуду.

Вибрати необхідне обладнання для кафе можна, перейшовши за посиланням http://torgoborud.com.ua/ua і отримавши доступні ціни в інтернет магазині ТоргОборуд. Ми пропонуємо якісну професійну техніку, забезпечимо доставку по Україні. За допомогою консультацій наших менеджерів, процес покупки оснащення та облаштування Вашого закладу буде легким і приємним, а результат перевершить очікування.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.