Василь Хмельницький — український мільйонер, який займається будівництвом

28 мая 2018, 17:19

Хмельницький Василь ІвановичХто такий український мільйонер Василь Хмельницький?

Хмельницький Василь Іванович – український бізнесмен, який до 2014 року активно займався політичною діяльністю, та був народним депутатом п’яти скликань Верховної Ради України. Наразі Василь Хмельницький відійшов від політичної діяльності і активно займається підприємницькою діяльністю, зокрема будівельним бізнесом.

Сьогодні Василь Хмельницький входить до сотні найбагатших людей України і, за даними 2016 року, має статки у розмірі 147 мільйонів доларів. Бізнесмен наразі займається будівництвом і є співвласником компанія UDP, яка займається будівництвом в Києві. Компанія UDP, понад п’ятдесят відсотків акцій якої належать саме Василю Хмельницькому, займається не просто будівництвом житла, а споруджує великі об’єкти, та навіть цілі житлові містечка.

Біографія Василя Хмельницького

Звичайно, багатьом цікава біографія людини, яка змогла досягти таких успіхів у бізнесі. Хмельницький Василь Іванович народився в 1966 році у Казахстані, потім здобував професію газоелектрозварювальника в професійно-технічному училищі у невеличкому місті Ватутіне, що на Черкащині. Після цього була трудова діяльність в російському Санкт-Петербурзі (на той момент – Ленінград), а в вже в 1997 році став членом Партії зелених України і вже за рік – вперше народним депутатом України.

В 2003 році отримав диплом Київського університету імені Тараса Шевченка. Василь Хмельницький загалом був народним депутатом п’яти скликань Верховної Ради України, але крапкою в його політичній діяльності став 2014 рік. Після цього Василь Іванович почав займатися винятково бізнесом.

Бізнесмен Василь Хмельницький

Наразі компанія UDP, більша частка в якій належить Василю Хмельницькому, є лідером будівельного ринку не тільки в Києві та на Київщині, але й в усій Україні. Найбільшими будівельними проектами, якими займалась компанія UDP, є торгівельно-розважальний центр «Ocean Plaza», житлові комплекси «Паркове місто», «Новопечерські Липки», «RiverStone» та інші.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.