Спортивні зірки України на перших Європейських іграх в Баку

24 июня 2015, 12:06

Україна на перших Європейських іграх в БакуЯк і раніше, найактуальнішою спортивною подією є перші Європейські ігри 2015 у Баку, де українці  показують чудові результати.

Цього року в столиці Азербайджану, місті Баку, з 12 по 28 червня проходять універсальні змагання під назвою Європейські ігри. В них приймають участь до п’ятидесяти держав. Спортсмени змагаються у двадцяти видах спорту, шістнадцять з яких є олімпійськими.

243 атлети представляють Україну на Європейських іграх в Баку, які боротимуться у 19 з 20 видів спорту.

Досягнення  українських атлетів

Яскравіші новини спорту в Україні — це здобуті медалі українцями на змаганнях у столиці Азербайджану. Першу медаль приніс борець Дмитро Тимченко, завоювавши в греко-римській боротьбі срібну нагороду. А перше золото виборола борчиня Аліна Стадник-Махиня, отримавши перемогу у фіналі над учасницею з Ізраїлю. Команда у складі Віктора Рубана, Маркіяна Івашко, Георгія Іваницького зі стрільби з лука перемагає представників Іспанії у фіналі і в скарбничку медалей приносить Україні друге золото.

Впевнену перемогу і золоту нагороду здобуває один з найкращих українських гімнастів Олег Верняєв. Він став дворазовим чемпіоном Євроігор отримавши перемогу у індивідуальному багатоборстві та в опорному стрибці.

Андрій Грівко показує неабиякий результат у змаганнях із велошосе і зобуває срібну нагороду. У велоперегонах Ганна Соловей приносить нашій країні «срібло». Українські «русалоньки» Яна Наріжна та Єлизавета Яхно показали велику майстерність у синхронному плаванні і зайняли третє місце, одержавши бронзову нагороду. Також дворазовою срібною призеркою змагань стала спортсменка з художньої гімнастики Анна Різатдінова. Ще одну срібну і бронзову медалі завоювали українські гімнастки у групових вправах.

Наші атлети гідно представляють Україну на Євроіграх 2015, здобуваючи перемогу у стрільбі з лука та боротьбі, веслуванні на байдарках та інших видах спорту.

Загальні результати української команди

Україна виборола 29 нагород, із них чотири золотих, одинадцять срібних і чотирнадцять бронзових і у неофіційному загалокомандному заліку посідає дванадцяте місце. Лідерами з отримання нагород є Німеччина, Велика Британія, Росія, Туреччина, Білорусь та господар ігор — країна Азербайджан, яка показує на цих змаганнях високі результати.