Швидкий кредит онлайн на банківську картку

09 марта 2019, 21:42

позика на картку онлайн Що таке позика онлайн і як її оформити

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли вам терміново знадобилися гроші, на допомогу завжди прийдуть швидкі кредити, оформити які сьогодні можна в будь-якому місті. Але мало хто знає про нову форму їх отримання – займ можна отримати онлайн, навіть не виходячи з дому.

Онлайн-кредит відрізняється від звичайного тим, що його можна оформити без простоювання в банківських чергах і кредитних конторах. Зазвичай процедура оформлення такого кредиту не займає більше півгодини – досить мати доступ до мережі інтернет, паспорт, карту будь-якого банку і мобільний телефон. Отримати швидкий кредит на карту онлайн можна при наявності громадянства і досягненні повноліття.

Мікрофінансова організація, в яку подана заявка на позику, перевіряє дані заявника і дає згоду або ж відмовляє. Імовірність отримання відмови мінімальна, так як позики видаються МФО навіть людям з поганою кредитною історією.

Миттєвий займ онлайн видається на банківську картку, номер якої вказується в процесі оформлення. До подачі заявки сервіс повідомляє підсумкову суму, яку потрібно буде повернути, тобто, з урахуванням комісій та відсотків. Якщо у вас ще залишилися питання відносно онлайн кредитів, відповіді на них можна знайти на сайті https://credit24x7.com.ua/pytannya-vidpovid/ .

Переваги та недоліки онлайн-позик

Основні переваги термінової онлайн-позики на банківську картку перед звичайним кредитом, узятим у банку:

  • Швидкість. Вся процедура, включаючи процес розгляду, займе не більше півгодини. І ніяких черг.
  • Практично 100-відсоткова гарантія отримання. Швидкий займ онлайн на банківську картку видається при будь-якій кредитній історії, але навіть якщо ви сумніваєтеся, можна подати заявку відразу в декілька МФО.
  • Зручність і простота. Більше не потрібні численні ксерокопії та оригінали документів, в тому числі і довідка про доходи. Для отримання кредиту не обов'язково навіть виходити з дому, а зробити це можна в будь-який час доби.

Серед недоліків онлайн-кредитів можна назвати відносно невеликі суми позик – до 25 тисяч гривень, і незначні терміни кредитування (зазвичай, не більше одного-двох місяців).

Як погасити онлайн-кредит

Погасити онлайн-кредит навіть простіше, ніж його оформити. Досить перевести необхідну суму з картки через онлайн-сервіс, на якому був оформлений займ, або скористатися банкоматом свого банку. Не забудьте завчасно переписати реквізити фінансової організації, яка видає позику.

Варто пам'ятати, що кожна позика, навіть ту, яка була взята онлайн, оформлюється за кредитним договором, і відповідальність за несвоєчасне погашення така ж, як і при звичайному кредиті. У випадку несвоєчасного повернення нараховуються додаткові пені і штрафи за прострочення, а далі – продаж боргу колекторським конторам або ж подача позовів у суд. Не ризикуйте – вчасно гасіть кредити, навіть ті, які оформлені в мережі Інтернет.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.