Щасливцеве – золота середина для вашого відпочинку

11 октября 2021, 21:42

Щороку сотні тисяч туристів займаються пошуком місць для проведення відпочинку, вивчаючи рекламні лендінги та передивляючись профільні сайти. І треба сказати, що зробити якийсь остаточний вибір завжди складно, і це пов'язано зі схожістю вітчизняних морських курортів. Саме тому самою найкращою буде та рекреація, яка за багатьма показниками буде знаходитись в середніх позначках, без перебору, а в балансі сукупності параметрів. Як то кажуть буде "золотою" серединою. В Генічеській громаді є таке місце, і це курортне село Щасливцеве, яке буде найкращим варіантом для вашого відпочинку в сезоні 2022.

Загальна інформація

Курорт і населений пункт займають середню частину Арабатки, між Генгіркою і Стрілковим. До Щасливцеве веде та ж сама ,єдина автомобільна дорога, яку з материковою частиною поєднують автомобільні мости через протоки Тонка і Промоїна. Село є адміністративним центром сільської ради, яка входить до Генічеської ОТГ, однієї з найбільших в Херсонській області. Географічне положення таке саме як і в інших населених пунктів Арабатської Стрілки, з одного боку узбережжя курорту омивають води Азовського моря, а з іншого затоки Сиваш.

Рекреаційні характеристики

На перший погляд Щасливцеве є класичним морським і кліматичним курортом, одним із багатьох, як в своєму регіоні, так і в Україні. І це майже так, адже на протязі багатьох років село, як і сусідні локації Арабатки, розвивалось лише в напрямку сезонного курорту, з відвідуванням туристами в період травень-вересень. І навіть більша частина рекреаційних закладів працювала максимум до кінця жовтня, а з закінченням оздоровчого сезону життя немовби зупинялось.

Саме тому переважна більшість туристичної інфраструктури була орієнтована саме на сезонну роботу. І ще буквально кілька років тому зустріти пересічного туриста в міжсезоння на Арабатці і в Щасливцево було майже неможливо. Та з розвитком і популяризацією бальнеологічних ресурсів регіону, а саме геотермальних родовищ, місцевість отримала друге життя в плані туристичних перспектив.

Безумовно для багатьох Щасливцеве було і буде пов'язано, перш за все, з теплими літніми днями, лагідним морем і шумними пляжами. Але завдяки бальнеологічним можливостям курорт почав користуватись попитом і за межами оздоровчого сезону, і навіть посеред зими. Тому вже можна упевнено стверджувати, що Щасливцево є цілорічним бальнеологічним курортом, в якого немає аналогів.

Ресурси і можливості

Відпочинок в Щасливцево може бути досить різноманітним. Окрім Азовського моря, та піщаних пляжів є затока Сиваш, яку помилкова називають озером. Насправді Сиваш є цілою екосистемою, яка складається з багатьох солоних озер і островів. Сиваш може стати чудовою альтернативною в дні, коли західний вітер приганяє медуз до берега. Так вам не здалося, медузи, про яких кричали деякі ЗМІ, не є постійним природним явищем, і їх поява носить лише стихійний характер.

Крім затоки в Щасливцево і на території Арабатки є солоні і мінеральні озера, термальні джерела. Туристична інфраструктура Арабатки є, по суті, одним цілим, тому де б ви не зупинились всі локації і пам'ятні місця будуть доступні для відвідування. Але саме Щасливцеве, завдяки своєму місцерозташуванню є золотою серединою, за зручністю і рівнем розвитку. Саме тому цей курорт буде найкращим варіантом для вашого відпочинку як в міжсезоння, так і влітку 2022 року.

Стаття написана за підтримки genich-rada.gov.ua

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.