Шахти Донбасу мають гроші для придбання дорогого обладнання

08 января 2019, 23:32

публічні закупівліДП «Селидіввугілля» оголосило тендери на придбання дорогого обладнання

Ні для кого не таємниця, що в останні роки всі, без винятку, вугледобувні підприємства ДП «Селидіввугілля» знаходяться, м'яко кажучи, не в найкращому фінансовому становищі. А якщо говорити відверто, то останнім часом працівники державних шахт, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», отримують заробітну плату в основному після проведення акцій протестів, страйків і масових поїздок під будівлі Верховної Ради або Кабінету Міністрів. Крім цього, підготовлені лави для видобутку вугілля є далеко не на кожній шахті об'єднання, і найчастіше вона лише одна.

Все це є причиною неефективності та збитковості виробництва, а також досить напруженої соціальної обстановки серед працівників, а також у прилеглих населених пунктах, адже вони недоотримують податки і відрахування від вугледобувних підприємств. Шахтарі та ІТП регулярно скаржаться на практично нульовий рівень матеріально-технічного забезпечення вугільних підприємств, а на деяких з них видобуток і зовсім ведеться не механізованим, а ручним способом (за допомогою відбійних молотків).

Але, як виявляється, не все так погано і безперспективно, адже в наступному році ДП «Селидіввугілля» планує придбати чимало дорогого гірничого устаткування, призначеного для різних шахт об'єднання. Так, наприклад, серед останніх тендерів на електронному майданчику публічних закупівель вдалося знайти чимало заявок на придбання різноманітного обладнання для вугільних підприємств, що входять до складу ДП «Селидіввугілля». Є серед тендерів від ДП «Селидіввугілля» і декілька заявок на придбання досить дорогих комбайнів, тому як приклад ми пропонуємо розглянути одну з них.

На шахті «Україна» ДП «Селидіввугілля» може з'явитися новий прохідницький комбайн

Відразу відзначимо, що на сайті публічних закупівель розміщено досить багато нових заявок від ДП «Селидіввугілля», але в якості прикладу пропонуємо розглянути один з них.

Так, зокрема, ДП «Селідоввугілля» хоче на відкритих торгах придбати прохідницький комбайн EBZ 160 (або еквівалентний йому) за 22 мільйони 650 тисяч гривень. Згідно з умовами тендеру, прохідницький комбайн потрібно буде поставити до 31 грудня 2019 роки для шахти «Україна», що розташована в місті Українськ.

Хотілося б відзначити, що на сайті публічних закупівель можна знайти і багато інших тендерів, завдяки чому можна ефективно контролювати, на що витрачаються гроші, яких останнім часом так катастрофічно не вистачає в ДП «Селидіввугілля».

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.