Саморобні брошки – тренд 2022 року

16 июля 2022, 14:59

Одним з останніх трендів 2022 року стали брошки ручної роботи. Все більше й більше майстринь роблять брошки на замовлення. Так невже зробити брошку складно? Давайте розберемося з особливостями такого виду прикрас та розглянемо які основні матеріалами необхідно мати для роботи.

Брошка – це прикраса, що прикріплюється до одягу, якщо говорити про те з чого вона складається, то це декоративна частини та застібки.

Такі оригінальні аксесуари як брошки не випадково стали трендом, адже їхня особливість в тому, що вони поєднуються з будь-яким стилем. Через свою стриманіть брошки прийшлись до смаку офісним працівницям. Чіпляють їх навіть спідниці, штани, сорочки й майки, сумки та взуття. І необов’язково по одній, носити можна навіть декілька брошок. Однак, варто підбирати одну тематику. Зазвичай дівчата обирають квіткові мотиви, або якісь символічні та знакові елементи.

Які є способи виготовлення брошки?

Виготовлення такого аксесуару проявляє всю вашу фантазію, адже в роботі можна використовувати будь-які клаптики тканин (на які пришиватимуться елементи), намистини, паєтки, стрічки, мереживо. Справжні майстри цієї справи радять замість тканини купить фетр, адже він чудово тримає форму і на ньому буде зручно пришивати чи клеїти різні елементи.

Квіткові мотиви є найпопулярнішими, тому до створення такої брошки можна підійти по різному, дехто приклеює штучні тканинні квіти чи квіти з латексу, а хтось робить їх власноруч з полімерної глини https://100idey.com.ua/liplennja-ua/polimerna-glina-ua. Якщо ви ніколи до цього не мали справу з полімерною глиною, то радимо вам обрати для роботи штучні квіти, можна додати до них стрази та різнокольорові намистини. Цікавим та простим рішенням для виготовлення брошки є створення об'ємних фігурок з фетру. Їх виготовляють з різнокольорових частинок та зшивають між собою, тобто в ідеалі така брошка буде мати вигляд маленької іграшки, для наповнення якої використовують холлофайбер, або синтепон https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/napovnjuvachi-ua.

Які матеріали необхідні для створення брошки?

Загалом, для виготовлення брошки вам знадобиться:

  • тканину, або фетр;
  • ножиці;
  • голку та нитки;
  • запальничку або свічку;
  • застібку або основу для брошки;
  • супер клей;
  • намистини;
  • бісер;
  • мережива та стрічки.

Вироби, ручної роботи допомагають наблизитись до світу гармонії та краси. Навчитись створювати шедеври не складно, головне – невпинно йти шляхом досягнення секретів майстерності бісероплетіння. І виготовлені вами прикраси будуть окрасою для вас, рідних та друзів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.