Садова сітка

29 марта 2019, 22:32

сітка для садаЩо таке садова сітка

Садівництво та городництво – найдавніші види господарювання, які нараховують багатовікову історію. З розвитком людства удосконалювалися технології та інструменти, і таким чином, поступово ведення саду і городу перетворилося в один з найпоширеніших видів дозвілля.

Кожному дачникові добре відомо, що цілий рік рослини потребують якісного догляду. Забезпечувати його буде в рази простіше завдяки простому, але багатофункціонального пристосуванню – садовій сітці, про різновиди і переваги якої ми пропонуємо дізнатися більш докладно.

Садова сітка – це виріб із пластику, який широко застосовується в господарстві, особливо, у садівництві та городництві. Вона стала ефективною альтернативою пристосуванням, що виготовляються з металу або дерева, завдяки тому, що має велику кількість переваг.

Садова сітка має наступні основні переваги:

 1. Пластикова садова сітка не піддається корозії на не гниє, стійка до ультрафіолетових випромінювань, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
 2. Має невелику вагу, тому її легко встановити самостійно за допомогою підручних засобів.
 3. Доступна ціна.
 4. На ринку будматеріалів садові сітки представлені в різноманітних колірних гамах, завдяки чому вони зможуть ідеально влитися в будь-який ландшафтний дизайн.
 5. Її легко зберігати, тому що вона дуже легко складається і відновлює форму після цього.
 6. Є абсолютно нешкідливою для навколишнього середовища.

Основні види садових сіток

Оскільки садова сітка застосовується в найрізноманітніших господарських потребах, розрізняють чимало різновидів в залежності від параметрів та призначення. Саме тому пропонуємо розглянути докладніше основні види садових сіток, знайти які можна тут.

Серед основних різновидів садових сіток виділяють наступні типи:

 • Шпалерна сітка. Незамінний інструмент як для садівництва, так і городництва. Призначається для квітів, що в’ються, овочевих і фруктових рослин.
 • Сітка для огорожі. З її допомогою ви зможете відокремити певну частину території – ділянку, спортивний майданчик, город, і так далі, або ж зробити клумбу. Відрізняється міцністю, а висота може досягати до 4 метров.
 • Вольєрна сітка. Використовується як огорожа для вольєрів – спеціально відведеній території для свійської птиці та тварин. Вона також має особливу міцність і дрібні отвори, що не дозволяє тваринам самостійно вибиратися з вольєра.
 • Сітка для затінення. Дуже корисний інструмент в жарку пору року. Вона захищає рослини від спеки, негативного впливу сонячних променів, розподіляючи більш рівномірно сонячне світло. Сітка може мати різну ступінь затінення – до 90%, а також оберігає рослини від сильних поривів вітру або граду.
 • Сітка декоративна. Може також використовуватися для огорожі, або елементом декору при створенні клумб, терас, закритих балконів, а також арок і інших «зелених» композицій.
 • Захисна сітка. Слугує перепоною для птахів, які завдають шкоди врожаю і рослинам. Відрізняються малою вагою і не має негативного впливу на рослини.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.