Роль препарату Структум при лікуванні хвороб суглобів

23 октября 2015, 04:14

Запальні процеси, які розвиваються в суглобах, хрящових тканинах призводять до серйозних захворювань, таких як артрити і артроз. Раніше фахівці вважали, що такі недуги розвиваються в основному у літнього покоління. Але зараз цими хворобами можуть страждати діти і молоді люди.

Особливості недуги і його лікування

СтруктумТакий вид недуг, як артроз, розвивається через запального процесу, що протікає в синовіальній сумці. Наслідки цього порушення призводять до пошкодження і руйнування хрящових тканин. Зупинити розвинену патологію і усунути заподіяну нею шкоду можуть такі ліки, як Структум.

Препарат відноситься до групи хондропротекторів. Такі засоби засновані на натуральних або напівсинтетичних компонентах, які прекрасно засвоюються організмом. Властивості основного діючого елемента – хондроїтину є унікальними, оскільки ліки здатні відновлювати зруйновані тканини і зупиняти процес деформації. Відгуки на Структум, як з боку пацієнтів, так і лікарів, має позитивні, що свідчить про його ефективність в боротьбі з різними формами артрозів.

Симптоматична картина

Причиною всіх проявів артрозів є запальний процес, на тлі якого розвиваються подальші патології різного характеру. Практично для всіх видів артрозів характерні такі симптоми:

  • Поява лихоманки.
  • Больові відчуття і набряклість в області суглобових тканин.
  • Неприємні відчуття під час руху.

Але такі ознаки можуть не завжди проявлятися. Процес деформування суглобових тканин і хрящів може позначити себе невеликим запаленням і ледве відчутним болем, при цьому симптомів лихоманки може не бути. Деформація й руйнування кісткових тканин зазвичай поширюється на колінні і тазостегнові суглоби, а також міжфалангові кістки.

Нюанси лікувальної терапії

Лікувальний курс при розвиненому артрозі має комплексну схему, яка складається з:

  • Медикаментозної терапії.
  • Лікування блокадою.
  • Фізіотерапії.
  • Лікувальної гімнастики.
  • Мануальної терапії.
  • Оперативного методу.

Принцип лікувальної терапії в основному завжди був спрямований на усунення симптоматичної картини і полегшення стану пацієнта. Але сучасний підхід до всього лікувального курсу значно змінився і вже не обмежується зняттям основних симптомів. Завдяки лікарській групі хондропротекторів можна усувати причини, що викликає недуга і відновлювати зруйновані ділянки суглобових тканин. Ефективність таких засобів зростає багаторазово, якщо застосовувати їх у комплексі з фізіотерапевтичними процедурами і лікувальною гімнастикою.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.