Результати аналізів «Сінево»: довіряти чи ні?

08 марта 2019, 21:42

лабораторія SynevoАналізи «Сінево» – якість та оперативність

В нинішній час рівень державної медицини в нашій країні, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Причому, практично однакова ситуація, як з діагностуванням, так і з первинної і вторинної, а також екстреної медициною. Також варто нагадати, що на даний момент в Україні в самому розпалі урядова медична реформа, проте до її завершення ще дуже далеко, та й багато скептиків зовсім не вірять в її успіх.

З огляду на вищесказане, зовсім не дивно, що багато українців з кожним роком все частіше звертаються в приватні медичні заклади не тільки для діагностики, але також і для лікування. При цьому, як показує статистика, найчастіше наші співвітчизники все ж таки звертаються в приватні клінічні лабораторії, щоб зробити ті чи інші аналізи. І це цілком зрозуміло, адже, щоб правильно поставити діагноз, вкрай важливо мати якісні результати діагностики.

Благо, що на сьогоднішній день в нашій країні є як державні, так і приватні медичні лабораторії, тому кожен українець може вибрати, куди йому краще звертатися. Єдиною перевагою державних медустанов є дешевизна їх послуг або ж їх умовна «безкоштовність».

У приватних лабораторіях аналогічні аналізи будуть коштувати, звичайно ж дорожче, але їх якість і точність будуть більш високими, тому що для цього використовується сучасне обладнання та якісні реагенти. Крім цього, в приватних медустановах вищий рівень сервісу і оперативність, що також досить важливо. Одним з лідерів даної галузі в нашій країні є лабораторія Synevo, про яку ми пропонуємо дізнатися більш детально.

Лабораторія «Сінево» – лідер медичної діагностики в Україні

Лабораторія «Synevo» – це частина величезної європейської медичної корпорації, філії яких працюють у багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Лабораторія Сінево, відгуки про яку можна знайти в мережі Інтернет, в Україні має 7 філій, а також більше двохсот лабораторних центрів. Саме тому здати аналізи «Сінево» можна практично в кожному великому місті нашої країни.

Безумовно лабораторія «Сінево» використовує сучасне діагностичне обладнання та реагенти, а весь біоматеріал має свій унікальний штрих-код, що виключає навіть найменшу ймовірність випадково сплутати результати аналізів. Все це гарантує точний результат аналізів «Сінево». Додатковий аргумент на користь вибору «Синево» – відгуки реальних клієнтів, які можна знайти на різних інтернет форумах, і варто зазначити, що більшість з них є позитивними.

З огляду на вищесказане, ми вважаємо, що результатам аналізів «Synevo» можна довіряти.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.