Промислове в'язальне обладнання SHIMA SEIKI

10 мая 2017, 18:00

Інтернет-магазин Knitting Tools займається реалізацією продукції світового лідера з виробництва промислового обладнання SHIMA SEIKI. Перевірені часом рішення в поєднанні з інноваційними технологіями дозволили створити унікальну продукцію зі всесвітньо відомим японським якістю.

SHIMA SEIKI займаються не просто бізнесом, створюючи вязальное обладнання. В їх бренд об'єднана ціла філософія, в якій поєднуються сучасні технології, високоякісні матеріали, ретельний контроль якості, впроваджений в кожен виробничий етап, і постійне прагнення до самовдосконалення.

Промислове вязальное обладнання SHIMA SEIKI є одним з кращих на ринку пропозицій для власників підприємств. Вони не тільки допоможуть не тільки розширити асортимент продукції, але і збільшити виробничі обсяги. Кожна з різновидів обладнання націлена на певні види продукції.

В Knitting Tools в широкому асортименті представлені в'язальні машини SHIMA SEIKI. Конструктори і інженери заздалегідь подбали про різні види верстатів, щоб власники були позбавлені додаткових налаштувань обладнання.

В асортименті інтернет-магазину представлені:

  • Шкарпеткові напівавтомати;
  • Кругловязальних обладнання;
  • плосков'язальне обладнання;
  • Мотальні обладнання;
  • на рукавичках напівавтомати;
  • Устаткування для вишивки;
  • Устаткування для гравіювання і лазерного різання;
  • Устаткування для посадки страз на термопленку;
  • Устаткування для виготовлення помпонів.

Кожен з верстатів має свої тонкощі і особливостями, тому щоб клієнти могли розібратися і зробити правильний вибір, консультанти інтерн т-магазину Knitting Tools розкажуть про всі нюанси і деталі роботи кожного з них.

Вибираючи промислове обладнання від SHIMA SEIKI, ви отримаєте максимальну продуктивність, яка перевершує конкуруючі моделі на 15%, економію коштів і часу, оскільки одна машина дозволяє випускати трикотаж різних класів без необхідності вдаватися до дорогим процедурам заміни класу, роботу без простоїв, завдяки постійному контролю якості і витривалості до навантажень.

Прості в обслуговуванні і економічні, машини самі регулярно напоми нают про необхідність очищення, техогляду і мастила, також самостійно забезпечують допомогу при виникненні неполадок в процесі роботи.

Якість виробів, що виготовляються на SHIMA SEIKI, контролюється за допомогою запатентованої системи контролю витрат пряжі, завдяки чому вдається забезпечити якість виробів з дельтою допуску не більше 1%.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.