Промислове холодильне обладнання — висока якість за доступними цінами

27 апреля 2017, 01:17

Промислове холодильне обладнання

Придбати сучасне холодильне обладнання і різноманітні системи холодопостачання можна на сайті компанії «СТОР». У компанії реалізуються всі види промислових пристроїв, що забезпечують холод. Розробляються системи грамотного холодопостачання. Одночасно з придбанням обладнання можна отримати послуги, пов'язані з професійним сервісним обслуговуванням придбаних пристроїв під час всієї експлуатації.

Асортимент реалізованого обладнання

Представлена ​​увазі сучасна кліматична техніка, виробничого призначення досить затребувана в великій кількості галузей сільського господарства. Установки такого плану широкого використовуються на виробництвах зберігання продуктів харчування, а також товарів, які швидко псуються. На відміну від звичайних побутових пристроїв, промислові установки характеризуються більш високими показниками потужності і продуктивності.

У реалізованому асортименті можна знайти і придбати:

  1. Холодильни меблі.
  2. Теплообмінники.
  3. Повітроочисники.
  4. Повітряні конденсатори.
  5. холодильна автоматика.
  6. Сучасні частотні перетворювачі.
  7. Холодильні агрегати та компресори.

Якісна холодильна меблі використовується в сучасних торгових залах. Це такі предмети оформлення і облаштування приміщень, як вітрини, стелажі. Холодильне обладнання призначене для корекції рівня вологості повітря всередині приміщень. Вони настільки функціональні, що дозволяють регулювати режим роботи. Завдяки цьому можна підтримувати оптимальну свіжість продуктів, причому на протязі тривалого часу. Багато промислових підприємств набувають сучасні морозильні камери, оснащені функцією шокової заморозки. Таким чином можна довгий час зберігати продукцію, яка сповнена вітамінами і численними корисними речовинами.

Вигоди від співпраці з компанією

Співпраця з компанією в рамках придбання обладнання, його проектування і вибору, а також поставки і монтажу в процесі обслуговування дає величезну кількість переваг. Придбання товару в даній компанії дає можливість стрімко розвивати свій власний бізнес, спрямовуючи його на отримання загального прибутку і домагатися запаморочливих висот.

Співробітники компанії використовують строго комплексний грамотний підхід до роботи. В процесі реалізації і встановлення обладнання враховуються найдрібніші чинники, знаючи, що саме вони впливають на загальну ефективність застосування всієї інноваційної холодильної техніки. Особистий досвід в процесі проектування систем холодопостачання дає можливість втілити в реальність найсміливіші проекти, реалізувати наукові напрацювання та досягнення. Співпрацюючи з компанією, можна отримати повний комплекс послуг, пов'язаний з обслуговуванням устаткування.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.