Пригоди українців у Польщі

04 октября 2017, 17:46

Робота в Польщі приваблює українців

Сезонні роботи – не виняток. Праця на сільськогосподарських угіддях і в садах, робота в готелях і ресторанних комплексах користується особливою популярністю серед молоді та студентів через те, що займає не так багато часу та дозволяє отримати непоганий прибуток. Водночас ця праця вимагає неабиякої фізичної витривалості та енергії, якої вдосталь у юнаків.

Цьогоріч платня, на яку очікуватимуть заробітчани зросте від 15 до 30 відсотків! Це можна пояснити тим фактом, що польські роботодавці неабияк зацікавлені у притоку української робочі сили на власні угіддя. Польському ринку праці не вистачає працівників, тож працелюбні сусіди, які приходять на допомогу у найгарячішу пору будуть радо прийняті на роботу.

Що впливає на збільшення зарплатні сезонних робітників?

Експерти стверджують, що серед низки причин найбільш виділяються:

  • введення безвізового режиму;
  • зростання мінімальної зарплати у Польщі;
  • збільшення середньої погодинної ставки в межах усієї країни;
  • дефіцит місцевих працівників;
  • висока конкуренція серед роботодавців.

Мінімальна ставка за годинну оплату роботи під час збору врожаїв та туристичного сезону становить близько 13 злотих. Крім того, працівникам варто забезпечити належні умови проживання. Якщо українці, які перетнули кордон невдоволені поточними можливостями на місці свого працевлаштування, вони можуть їх з легкістю змінити. Адже безліч інших господарств та закладів гостинності готові з розпростертими обіймами прийняти їх та їхню руку допомоги.

Попит на заробітчан зростає швидко, на відміну від їхньої кількості. Українці бажають знайти легальну роботу в Польщі на якомога вигідних умовах, тож роботодавці йдуть їм на зустріч і пропонують щоразу вигіднішу фінансову мотивацію та комфортне проживання.
Безвізовий режим, про який ми згадували раніше не тільки відкрив Європу для українців з точки зору освіти та туризму. Польща дозволяє нашим співвітчизникам працювати невеликий період часу за умови наявності лише біометричного паспорту та запрошення від роботодавця, який бере на себе відповідальність за працівника-іноземця. Це ще один фактор, який працює на користь наших співвітчизників.

Таким чином українці можуть не лише працевлаштуватися на території західної сусідки, але й вибрати найвигідніші пропозиції серед великої кількості сезонних вакансій.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.