Прибирання кормових мінітрактором: просто і швидко

11 января 2019, 20:34

Прибирання кормових мінітрактором

Погодьтеся, немає сенсу використовувати важку сільськогосподарську техніку там, де цілком можна обійтися компактним малогабаритним обладнанням. Наприклад, ту ж прибирання сіна і кормових культур для домашніх тварин можна довірити невеликому тракторі, попередньо обладнавши його спеціалізованим навісним обладнанням.

Отже, якщо у вас вдома знаходиться невелика ферма і ви хочете зробити заготівлю кормів і сіна максимально швидкою і ефективною, обзаведіться хорошим мінітракторів (рекомендована потужність до 24 к.с.), а також комплектом навесок. Про останні поговоримо докладніше.

Яке навісне обладнання пригодиться?

На щастя багатьох фермерів, комплекс навісного обладнання для заготівлі сіна та кормових зовсім невеликий.

Вам знадобляться:

  • прес-підбирачі;
  • косарки;
  • сінозворушувачі;
  • граблі.

Процес заготівлі починається з косіння трави. Для цього використовують всілякі навісні косарки. Вони можуть бути як роторного, так і сегментного типу. Вид самої косарки підбирається в залежності від типу культури, площі ділянки і потужності минитрактора.

Далі за допомогою граблів або сіноворушилок траву акуратно згрібають і ворушать — це дозволяє їй швидше висохнути.

Нарешті, залишається справа за малим — виконати збір сіна за допомогою прес-підбирачів. Вони також бувають двох видів: рулонні і тюкові. І ті, і інші формують з трави акуратні рулони або тюки, в свою чергу, забезпечуючи її зручне транспортування і зберігання.

Таким чином, ви без зусиль зможете заготовлювати сіно, витрачаючи мінімальну кількість сил і часу. Швидко, ефективно, зручно.

Потужні мінітрактори для повного спектру господарських робіт

Примітно, що мінітрактор прекрасно взаємодіє з численним навісним обладнанням, за що гаряче любимо фермерами. Простіше кажучи, він легко справляється зі всіма функціями повноцінного трактора, але призначений для ділянок середньої величини.

Райдер, садовий трактор або мінітрактор — вирішувати вам. Орієнтуйтеся перш за все на роботи, які ви будете виконувати за допомогою трактора. Це допоможе зробити правильний вибір.

Садові трактора — «золота середина» для малого господарства

Садовий трактор — оптимальний варіант для малого і середнього ділянки. Він трохи більше райдера, але за рахунок цього відрізняється більшою потужністю і, відповідно, продуктивністю.
Такий трактор може виконувати набагато більше функцій. Наприклад, покіс трави, прибирання снігу, обробку землі та вантажні роботи. Опис тут https://motokosmos.com.ua/minitraktor_foton_ft354hxc_s_kabinoy

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.