Підвіконня кристаліт — розкішне обрамлення для будь-якого вікна

05 марта 2018, 21:33

Обрамлення віконного отвору — заняття творче і відповідальне. Потенційному власнику пропонується величезний вибір підвіконь, які виконані з натуральних матеріалів — дерева і каменю. Однак така продукція далеко не завжди виправдана. За значну суму покупцеві пропонується продукція, з якої потрібно обходитися дуже дбайливо. Проблеми виникнуть ще на стадії монтажу, підгонки матеріалів, та й в експлуатації їх не можна назвати бездоганними, оскільки вони досить примхливі. Інша справа — це підвіконня Crystalit, виготовлена ​​німецькою компанією за запатентованою технологією.

Особливості підвіконь преміум-класу Crystalit

Представлені в інтернет-магазині «Ком-Форт» підвіконня марки «Кристаліт» — це продукція, яка відноситься до преміум-сегменту. Характерною рисою такого товару стала ідеально рівна глянсова поверхню. Міцна структура поряд з численними ребрами жорсткості дозволяє використовувати легке виріб не тільки для прикраси вікна. Це ще й функціональна деталь, яка може виступати в ролі підвіконня або підставки для квітів, книг, дрібничок, пр. Багата колірна палітра дозволяє вибирати відповідний за текстурою і фактурою підвіконня, який повністю відповідає високим європейським стандартам і включає дві основні складові:

  • Жорсткий шар ПВХ — особливості виробництва дозволяють створювати товар, який витримує значні навантаження, в тому числі удари, тиск, вигини, точкове напруга та ін.
  • Акриловий ламінат Elesgo — багатошарове унікальне покриття, яке включає просочену акрилом целюлозу, а також якісний захист і декор. З основним матеріалом — ПВХ — захист з'єднується за допомогою гарячого клейового розчину.

Чи вигідно купити підвіконня Кристаліт тим, кому потрібно оформити як житлове, так і офісний простір.

Головні особливості та переваги продуцкії Crystalit

Підвіконня «Кристаліт» з акриловим ламінатом — це справжня інновація з безліччю достоїнств:

  • Високий рівень стійкості до механічного впливу, навіть дуже грубому.
  • Несприйнятливість до підвищених температур, вологи, ультрафіолету.
  • Довговічність і практичність — міцний матеріал не боїться стирань, служить декілька десятиліть.
  • Безпека — для виробництва не використовуються небезпечні, отруйні, токсичні компоненти.

Всім клієнтам компанія http://kom-fort.kiev.ua пропонує ще й вигідні ціни на продукцію, а також гарантію якості на весь асортимент.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.