Перевага імпрегнатів для деревини бренду Vidaron

29 марта 2019, 13:59

Реновационный Импрегнат для дереваДерев'яні конструкції і пиломатеріали завжди потребують захисної обробки спеціальними засобами від зовнішніх атмосферних подразників і біологічних заражень різними мікроорганізмами і паразитуючими комахами. У разі ігнорування цього факту деревина приречена на досить швидку втрату своїх фізичних характеристик, естетичної цінності і довговічності.

Сучасні будівельні компанії виробляють велику кількість захисно-декоративних продуктів, серед яких варто виділити асортимент бренду Vidaron, що відрізняється довгостроковою захисною ефективністю і різноманітністю матеріалів. Особливу популярність має продукт Vidaron Impregnat, що містить в складі віск і високоякісні смоли, завдяки яким створюється надійний щит від всіляких руйнуючих факторів.

Купити імпрегнат для дерева Відарон можна на сайті офіційного дилера на території України перейшовши за посиланням: https://vidaron-ua.com/catalog/impregnat

Особливості імпрегнату для деревини

Реноваційний Імпрегнат

Даний кольоровий склад призначається для внутрішнього і зовнішнього захисту дерев'яних елементів виробничих, громадських і житлових приміщень. Желеподібною консистенцією обробляють перекриття, садові меблі, всілякі господарські блоки, паркани та інші споруди.

Реноваційний імпрегнат для деревини Відарон володіє наступними позитивними характеристиками:

 • Продукт захищає від вологи, комах, плісняви, грибка і негативного навколишнього середовища деревину, не порушуючи її цілісності.
 • У складі відсутні токсичні або отруйні компоненти, тому він є максимально безпечним для здоров'я людей і тварин.
 • Глибоко проникає всередину деревини, не впливаючи на її міцність і інші якості.
 • Захисний період емульсії становить близько 3 років при зовнішньому використанні і близько 5 років при внутрішній обробці.

Захисно-декоративне просочення Vidaron

Захисно-декоративне просочення Vidaron Impregnat призначається для декоративно-захисного оброблення деревостружкових матеріалів. Інноваційним матовим засобом можна покривати сиру деревину, виділяючи її натуральну структуру. Склади випускаються в кольоровий і безбарвній формі, поєднуючи високоякісні смоли, різні допоміжні компоненти і пігменти. Безбарвне просочування продуктом Відарон Імпрегнат переважно використовується в якості основи перед нанесенням безбарвного лаку, фарби або кольорового просочення.

Особливості продукту:

 • Захист від біозараження, природних опадів і вологи. Просочення стійке до температурних перепадів, ультрафіолету і суворих атмосферних умов.
 • Склад володіє глибоко проникаючими можливостями в деревні пори, не утворюючи плівкового покриття, тому немає відшаровування і розтріскування матеріалу.
 • Досить легко наноситься, забезпечуючи довготривалий і ефективний захист, близько 6 років.

Нанесення на деревину

 1. Деревянну поверхню слід максимально очистити від бруду і пилу, жири та смоли видалити розчинником і висушити.
 2. Засіб ретельно перемішати перед застосуванням до отримання однорідної консистенції для рівномірного фарбування.
 3. Для того, щоб забезпечити глибоке просочування сирої деревини, необхідно ретельно розтирати склад пензлем по її поверхні. Максимально декоративний ефект досягається при нанесенні кольорового складу вздовж волокон.
 4. Каждий наступний шар наноситься тільки пысля висихання попереднього. Фінішне покриття просоченням Відарон Імпрегнат слід наносити на відшліфовану дрібнозернистою наждачкою поверхню через добу.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.