Нова Людина-Павук 3: сюжет та дата виходу

05 февраля 2016, 03:15

http://bobfilm.pp.uaСага про Людину-Павука завоювала прихильність багатьох глядачів у всьому світі. Це захоплююча історія про юного супергероя, який не боїться стояти на заваді жорстокому злу.

Сюжет фільму Нова Людина-Павук 3

Паркер захоплюється науковими дослідженнями та мистецтвом фотографування. Одного разу у секретній лабораторії на підлітка нападає дивна істота – паук-мутант. В результаті укусу тіло Пітера змінюється. Тепер він може перетворюватися на супергероя і пересуватися у всіх вимірах. Високі стіни більше не є нездоланною перешкодою. Хлопець стає справжньою телевізійною зіркою та жахіттям для порушників закону.

У третій частині героя очікує чергова зустріч зі злом. Жителі Нью-Йорку охоплені панікою та бояться зайвий раз покидати свої домівки, банда злодіїв залякала усіх мешканців міста. Значно погіршилась кримінальна обстановка і місто затихло у передчутті майбутнього протистояння. Поліція нічого не може зробити, тому вся надія тільки на Людину-Павука. Паркер відкриє у собі нові суперможливості, які допоможуть подолати сильних та зухвалих ворогів.

Також хлопцеві стануть відомі подробиці смерті його батьків. Іноді відчуття провини за їх загибель нестерпно переслідуватимуть його, змушуючи шукати відповіді на старі запитання. Паралельно з патрулюванням вулиць та наведенням порядку герою доведеться продовжувати навчання.

Коли можна буде переглянути стрічку «Нова Людина-Павук 3»

Дата виходу фільму Нова Людина-Павук 3 спочатку була запланована на 2017 рік, але імовірніше вона з'явиться в прокаті не раніше 2018 року. Наразі ж можна можна подивитися попередні частини фільму Людина-Павук онлайн у хорошій якості на сайті bobfilm.pp.ua.

На bobfilm.pp.ua зібрано безліч цікавих фільмів, в тому числі і історія про людину павука. Для зручності глядача картини розподілені за жанрами та роками.

Кожний відвідувач обов’язково знайде щось собі до вподоби:

  • Веселі комедії;
  • Захоплюючі пригоди;
  • Дивовижну фантастику та кіно у стилі фентезі;
  • Фільми жахів;
  • Документальні стрічки;
  • Трилери;
  • Драми та мелодрами;
  • Заплутані детективи;
  • Фільми на військову та спортивну тематику;
  • Історичні картини.

Маленьких гостей сайту зацікавить перегляд мультфільмів, а для більш старшого покоління є чудова підбірка ТВ-шоу та серіалів. Переглядати улюблені стрічки та передачі можна у будь-який зручний час.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.