Найкращі новинки кіно 2016 року

23 февраля 2016, 02:16

новинки кіно 2016 рокуГлядачі з нетерпінням очікують появи новинок кіно 2016 року, які скоро з’являться у прокаті. Режисери та сценаристи підготували багато приємних сюрпризів.

Перелік найкращих фільмів 2016 року

Цього року планується вихід у світ всесвітньо відомих історій, поява нових цікавих комедій, драм, боєвиків і фантастичних розповідей, більшість з яких можна буде переглягнути онлайн на сайті http://gorakino.com.ua/films_2016/.

Серед найочікуваніших кінопрем’єр 2016 року:

  • Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості;
  • Дивергент, глава 3: Віддана;
  • Люди Ікс: Апокаліпсис;
  • Ілюзія обману: Другий акт;
  • Льодовиковий період: Курс на зіткнення;
  • Той, що біжить лабіринтом 3;
  • Пірати Карибського моря 5;
  • Планета мавп 3;
  • Нова Людина-павук 3.

Фантастичні новинки кіно 2016 року

Дивергент, глава 3: Віддана

У третій частині «Дивергенту» відважну Трис чекають нові пригоди. Їй з Тобіасом доведеться перейти через стіну і познайомитися зі світом, який знаходиться за межами знайомої території.

Ілюзія обману: Другий акт

Кінокартина «Ілюзія обману: Другий акт» розповість про чотирьох вершників. Найкращі ілюзіоністи об’єднали свої зусилля, щоб здивувати усіх дивовижною магією перетворень. Команді професіоналів доведеться постаратись і провчити зухвалого технічного магната.

Фільми 2016 року, які подарують масу приємних емоцій та гарний настрій

Люди Ікс: Апокаліпсис

У кінострічці «Люди Ікс: Апокаліпсис» мова піде про протистояння мутантів з древнім злом Апокаліпсисом. Жорстокого та безсмертного монстра буде досить важко перемогти.

Нова Людина-павук 3

У третій частині кінокартини «Нова Людина-павук» Паркеру доведеться черговий раз рятувати жителів Нью-Йорка, яких тероризує банда злодіїв. Хлопець вдосконалить свої уміння, а також дізнається невідомі подробиці батьківської смерті.

Пірати Карибського моря 5

У нових фільмах 2016 року стільки цікавого! Наприклад, герої фільму «Пірати Карибського моря 5» відправляться на пошуки пригод. Джек Горобець закохається у освічену інтелігентну даму, яку чомусь підозрюють у чаклунстві. А капітан Барбосса як завжди планує капості.

Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

У фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» йдеться про протистояння двох супергероїв. Поки вони конфліктують один з одним, виникає нова загроза людству.

Форсаж 8

Дивовижні віражі від яких неможливо відірвати свій погляд очікують глядачів у «Форсаж 8». Нові перегони, каскадерські трюки та веселі пригоди.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.