Найкращі флеш ігри для дівчат

23 февраля 2016, 01:08

дівчачі ігриУ інтернеті є цікаві флеш-ігри для дівчат, які привертають увагу своїм сюжетом, та непоганою графікою.

У які ігри грають дівчата в інтернеті

Найбільше дівчата полюбляють ігри, у яких необхідно підбирати одяг, зачіски, або манікюр. Також, дівчачі ігри-онлайн можуть бути засновані по відомим мультфільмам про тварин, природу, принцес та інші.

Дуже подобаються дівчатам логічні ігри, серед яких можна виділити:

  • пазли;
  • тести;
  • відповіді на запитання по мультфільмам або серіалам і багато іншого.

Популярні ігри для дівчат

Маленька поні: велоперегони

Якщо вас цікавлять дівчачі ігри, увагу слід звернути на гру «Маленька поні: велоперегони». У цьому квесті у вас є можливість прийняти участь у грандіозних змаганнях, у яких маленькій поні необхідно прийти до фінішу першою.

Вишукана Барбі: Весільній стиль

Також, тих, хто вибирає онлайн-ігри для дівчат, може зацікавити гра «Вишукана Барбі: Весільній стиль». Вам треба допомогти Барбі підібрати ідеальний образ до найважливішої події у житті – весілля. Наша героїня бажає бути найвродливішою і саме ви зможете вирішити, яку сукню, зачіску та аксесуари їй слід обрати.

Супер Барбі: засмагання у солярії

В онлайн грі «Супер Барбі: засмагання у солярії» Барбі мріє про привабливу засмаглу шкіру. Перш ніж приступити до процедур у солярії, необхідно допомогти дівчині очистити шкіру за допомогою скраба та підібрати їй гарний купальник.

Наскільки добре ти знаєш мультфільми Дісней?

Серед цікавих ігр-тестів можна назвати гру «Наскільки добре ти знаєш мультфільми Дісней?», в якій вам треба вгадати, з якого мультфільма взятий той чи інший кадр.

Лосось у кленовому сиропі

Якщо ви полюбляєте кулінарію, вам сподобається гра «Лосось у кленовому сиропі». В ігровій формі вам покроково пояснять, як готувати смачного лосося у неймовірному клиновому сиропі.

Прибирання у кімнаті з Дашею

Усі дівчата полюбляють прибирати у своїй оселі і гра «Прибирання у кімнаті з Дашею» допоможе розвинути кмітливість та реакцію, яка необхідна для проходження кожного рівня. За обмежений час ви маєте допомогти Даші прибрати кімнату і розставити усі предметі по своїм місцям.

Дизайн одягу для принцес

Ще одна гра «Дизайн одягу для принцес» допоможе створити сукню своєї мрії, для чого необхідно обрати його форму, розмір та фасон.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.