Мультик Лего Ніндзяго майстри Спінжитсу

04 октября 2016, 15:48

Лего Ніндзяго майстри СпінжитсуМультфільм про ніндзя-героїв

Тисячоліттями ніндзя-герої стояли на сторожі миру та спокою, позбавляючи його від усього зла. Здавалося б ніщо не зможе зіпсувати цей світ, і радість та спокій будуть панувати тут завжди. Саме тому головним персонажам мультику «Лего Ніндзяго» навіть в думку не могло прийти, що на їх долю випаде така кількість пригод.

Герої-ніндзя поступово зникли з цього світу і більше нічого не стояло на шляху зла та безумства. Люди поступово ставали все злішими, почали траплятися випадки злочинів та розбою. А все, що залишилось від героїв, це лише пам'ять про їх подвиги. Все стало значно гірше, коли з’явився лорд Гармадон, головною метою якого було заволодіти зброєю часів ніндзя, яка за повір’ями мала надзвичайні здатності.

«Лего Ніндзяго: майстри Спінжитсу»

Цей унікальний та незвичайний мультсеріал присвячений шанувальникам ігор Lego, перший випуск якого мав назву «Лего Ніндзяго: майстри Спінжитсу». Деякі глядачі проводять паралелі з відомим мультиком про черепашок-ніндзя, однак тут головними героями є люди, а мультфільми Ніндзяго, усі серії якого стилізовані під середньовічну Японію, має особливий східний колорит. Вперше на екранах цей мультфільм з’явився у 2011 році і з того часу пригоди відважних супергероїв надовго полюбились дітлахам.

Сюжет мультфільму «Лего Ніндзяго: майстри Спінжитсу»

За сюжетом мультфільму «Лего Ніндзяго: майстри Спінжитсу» ще в стародавні часи Перший Великий Майстер виготовив зброю Спінжитсу, яка мала надприродну силу та використовувала різні сили природних стихій. Ця зброя була непідвладна нікому, крім самого майстра. Так меч був створений з вогню, нунчаки з блискавок, сюрікени з льоду, а коса могла викликати землетруси.

Після смерті майстра його зброю було розподілено між його синами. Але два брати мали зовсім різні характери і незабаром почали війну між собою. Врешті решт добро взяло верх, та молодний брат Ву, який проповідував добро, переміг свого брата, скинув його у підземний світ, та заховав всі чотири види зброї в таємному місці.

Однак, його старший брат Гармадон не загинув. У підземному світі він став володарем скелетів та почав мріяти про помсту. Довідавшись про це, Ву переховав всю зброю, помістивши її нарізно в добрих та порядних людей. Таким чином нові герої отримали надзвичайні властивості.

Так, Кай перетворився в майстра вогню, Джей став майстром блискавки, Коул перетворився на майстра землі, а Зейн відповідно на майстра льоду. Лише разом вони зможуть перемогти зло та забезпечити мир на Землі.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.