Місця, які варто відвідати в Україні

01 января 2022, 01:08

Ні для кого не є секретом, що місця, які варто відвідати в Україні, є і їх досить багато. Саме тому в нашій сьогоднішній статті ми розповімо про цікаві місця України, які варто відвідати в першу чергу.

Цікаві місця України, які варто відвідати

Замок Любарта, Луцьк

Луцький замок – один із найкрасивіших і тих, що добре зберігся в Україні. Але таким він був не завжди. Відновлення розпочалося у 1960-ті роки, а за часів незалежності України було проведено серйозну реконструкцію. 1994 року почали відновлювати вали замку, 2006-го добудували стіну до в'їзної вежі, а 2020-го реконструювали дерев'яні сходи у Владицькій вежі. У 2019-2021 роках провели відновлення стін вежі Чарторійських Окольного замку та підземель, фасаду монастиря єзуїтів.

Музей ракетних військ

Після розпаду СРСР Україна підписала Будапештський меморандум, переставши бути третьою ядерною державою у світі. У спадок від того часу дістався командний пункт, розташований під землею на глибині 30 метрів. Тут, за 30 км від міста Первомайськ (Кіровоградська область), створено єдиний у Європі Музей ракетних військ стратегічного призначення. У колишніх ядерних шахтах можна побачити, де саме знаходиться та сама «червона кнопка», яка тримала в страху всю Європу.

Буковель

Буковель в українських Карпатах був збудований у 2000 році, і тепер цей цілорічний курорт не поступається європейським. В Буковель, про який неодноразово розповідав мандрівник Ігор Сподін, приїжджають взимку та влітку, бо тут завжди є чим зайнятися. Понад 60 км гірськолижних трас, сучасні крісельні витяги, готелі та ресторани, озеро Молодості та багато різноманітних розваг чекають туристів у Буковелі.

Взимку всі приїжджають в Буковель кататися на лижах, а влітку тут можна прогулятися горами, організувати велопрогулянку гірськими доріжками, прокотитися на тролеї довжиною 150 метрів, або ж просто відпочивати у шезлонгу на гірському озері з кришталево чистою водою.

Кінбурнська коса

Кінбурн – 40-кілометрова піщана коса, що знаходиться в Миколаївській області, на південь від Очакова. Кінбурнська коса й досі залишається одним із цікавих місць України, які варто відвідати.

У різний час тут мешкали давні греки та скіфи, і за легендою Кінбурнська коса стала місцем грандіозної морської битви знаменитого Ахіллеса. У 2017 році косу з материком пов'язали катери компанії «Нібулон». Запустивши регулярні пасажирські рейси на «ракетах» на цю унікальну смужку суші між морем та лиманом, багато туристів змогли відпочити у цьому унікальному природному парку.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.