Мічиган: зростаючий лід Мічиган: зростаючий лідер в області сонячної енергії

29 декабря 2017, 22:41

Один регіон, зокрема, Мічиган, створив понад 5600 нових робочих місць в області екологічно чистої енергетики в 2016 році і є противником традиційних енергетичних центрів, таких як Нью-Йорк і Каліфорнія. Займаючи третє місце з 11 штатів Середнього Заходу для зайнятості в чистій енергії, штат Мічиган налічує понад 92 000 чоловік, що працюють в області сонячної енергії і вітру. І всі робочі місця штату в сфері чистої енергії зростають в три рази в порівнянні з іншими секторами зайнятості.

Більше про ціни на сонячні електростанції в Україні дивіться за посиланням https://prel.prom.ua/g10284535-sonyachn-elektrostantsj-zelenij

Отже, що стимулює зростання сонячної енергії в державі, традиційно відомій як автомобільний виробник? Велика частина цього зростання знаходиться в тандемі з віковою галуззю мобільності Мічигану, оскільки автовиробники переходять на чисті транспортні засоби, які заряджаються через підсектори енергії, такі як сонячна енергія і вітер. Розвиток сонячної енергетики Мічигану також свідчить про велику прихильність держави до використання поновлюваних джерел енергії. Наприклад, в 2016 році Мічиган підписав закон «Про чисті і поновлювальні джерела енергії і скорочення втрат енергії», який вимагає, щоб постачальники електропостачання поставляли 15% своєї енергії з поновлюваних джерел до 2021 року.

Мічиган: зростаючий лід Мічиган: зростаючий лідер в області сонячної енергії

Це не тільки законодавство штату, яке стимулює зростання сонячної енергії в Мічигані — місцеві органи влади також роблять численні зусилля щодо поліпшення енергонезалежності. Траверс-Сіті, розташований на північному березі озера нижнього півострова Мічигану, недавно придбав сонячну систему сонячної енергії Heritage Sustainable Energy 1-MW, яка досягла своєї мети — до 2020 року задіяти всі державні операції міста з сонячною енергією.

Що стосується вищих навчальних закладів Мічигану, Мічиганський державний університет (MSU) недавно розробив програму, покликану забезпечити, щоб урядові чиновники були готові впроваджувати відновлювані джерела енергії в своїх громадах. Програма тренує посадових осіб в контексті розвитку сонячної енергетики, типів і масштабів використання сонячної енергії та планування і інструментів зонування. Інша група дослідників з МГУ створила прозорі сонячні панелі, які, на їхню думку, перетворять майбутнє сонячних застосувань. Крім того, університет встановлює сонячні пости на своєму кампусі. Тим часом, Університет Західного Мічигану побудував сонячний сад потужністю 1 МВт, який забезпечує енергію для 200 будинків і використовується для освіти і досліджень.

Деякі з найбільш помітних сонячних ініціатив в Мічигані були з багатонаціональних корпорацій. General Motors, наприклад, встановила сонячні решітки на своїх об'єктах в Мічигані, а компанія Ford Motor реалізувала сонячний проект потужністю 1 МВт у своїй новій штаб-квартирі в Дірборні. Крім того, на шведському ринку роздрібної торгівлі IKEA на 44 000 квадратних футів магазину в Детройті-метро є найбільшою сонячною батареєю на даху в штаті. Установка виробляє 1 408 445 кВт-год чистої електроенергії на рік, що еквівалентно скороченню 971 тонни вуглекислого газу, усуваючи викиди 204 автомобілів або задіюючи 134 будинки.

Крім цих проектів, інвестиції Мічигану в сонячну енергію стимулюють енергетичні інновації. Анн-Арбор тепер № 1 в щільності чистого матеріалу, а Детройт — № 8 і № 3 в патентах на чисту технологію.

Мічиганські комунальні підприємства і галузі використовують сонячну енергію.

Мічиган є домом для однієї з найбільших комунальних сонячних батарей на схід від річки Міссісіпі, парку сонячних батарей Lapeer, недавно відкритого DTE Energy. Складається цей парк з 200 000 сонячних панелей на більш ніж 250 акрів, парк виробляє достатньо енергії для живлення 11 000 домівок. DTE Energy також володіє ще одним з найбільших міських сонячних проектів на Середньому Заході: сонячний парк Детройта O'Shea. Цей 10-акровий парк був перебудований як сонячна енергетична ферма в рамках зусиль з активізації сусідства. Ще одна сонячна ініціатива DTE Energy — це ферма Доміно — масив розміром 1,1 МВт близько Анн-Арбор, який досить великий, щоб покрити футбольне поле.

Чиста енергія проникає в різні галузі промисловості, оскільки компанії по всьому світу прагнуть використовувати поновлювані ресурси. Будучи вже привабливим регіоном для аерокосмічних і автомобільних компаній, Мічиган підтримує виробництво в цих галузях завдяки доступу до стійких рішень. Такі ресурси, як Мічиганський фонд розвиває технології, а компанії SmartZone Network і Pure Michigan Business Connect пропонують підтримку і ринкові активи, необхідні для підприємців, які прагнуть підвищити чисту енергію. В цілому, Мічиган привабливий для сонячних компаній і більш широкої промисловості завдяки конкурентній структурі оподаткування, надійній інфраструктурі і численним ресурсам для інновацій.

Зростання сонячної енергетики в Мічигані відбувається одночасно з іншою економічною експансією по всьому штату. Справа в тому, що Мічиган випробував найбільше економічне покращення в будь-якому штаті США за останні 11 років відповідно до CNBC. Конкурентоспроможна екосистема Мічигану здатна підтримувати компанії, які хочуть вести або інвестувати в сонячну енергію.

Інформація надана ресурсом https://prel.prom.ua

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.