Китайський чай улун

09 апреля 2019, 23:31

китайський молочний чай улунЧарівний чай улун

Дійсно чарівний напій – це китайський чай улун, який ввібрав в себе все найкраще, що є в зеленому і чорному чаї. Під час заварювання він, немов чарівна квітка, розпускається з маленької непримітной грудочки.

Але не тільки тому його називають чарівним. Справа в тому, що цей чай є цілющим. Його можна приймати при самих різних захворюваннях. Своєю цілющою силою китайський молочний чай улун прославився на весь світ.

Ось у чому користь китайського улуна:

  • Це тонізуючий напій, що бадьорить. Його дія схожа з кавою, тому улун краще не пити перед сном.
  • Має антибактеріальні властивості.
  • Покращує процеси травлення.
  • Виводить з організму шкідливі речовини.
  • Молочний улун знижує тиск і рівень холестерину.
  • Нарешті, він корисний при онкологічних захворюваннях і хворобах серця.

Найширший асортимент молочного улуна пропонує будь-який магазин чаю і кави, наприклад, https://coffeetrade.ua/catalog/chay/. Вартість може бути досить різноманітною і варіюється від 80 до 700 гривень за 100 грам.

Як заварювати улун

Дуже важливо пам'ятати, що чай улун не можна заварювати окропом, від цього він втрачає свої цілющі властивості. Для заварювання беруть гарячу воду температурою від 70 до 80 градусів і настоюють 2-3 хвилини. Кількість розраховують наступним чином – одну чайну ложечку заварки на одну чашку напою. Китайський улун п'ють гарячим, без додавання цукру або молока.

Для заварювання необхідно користуватися фарфоровим або керамічним посудом. Ні в якому разі не можна використовувати алюмінієвий посуд. Ще одна дивна властивість – один і той самий чай можна заварювати декілька разів, з кожним разом він даватиме новий неповторний смак.

Який смак улуна

Китайський чай улун недарма називають молочним. Саме такий приємний присмак у цього напою – молочний з нотками кориці. Але краще хоча б один раз скуштувати цей незвичайний напій, щоб зрозуміти справжній його смак і аромат.

Ще одна назва чаю – оолонг. Це пов'язано з тим, що одного разу було зроблено дещо помилковий переклад слова улун з англійської мови, і з того часу так і прижилася ще одна альтернативна назва цього напою.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.