Як заробити на криптовалюті Bitcoin

13 апреля 2019, 00:18

заробіток на криптовалюті BitcoinBitcoin: що це і як працює?

Bitcoin – найбільш популярна на сьогоднішній день криптовалюта в світі, яка працює за технологією блокчейн. Не вдаючись в складні технічні моменти, варто відзначити, що блокчейн – це відносно нова технологія, якій пророкують велике майбутнє в сфері фінансових операцій.

Технологія блокчейн являє собою базу даних, яка працює децентралізовано, забезпечує високу безпеку і прозорість фінансових операцій, а також дозволяє обійтися без посередницьких послуг банків і інших фінансових організацій. Якщо говорити просто, то біткоіни є довгим комп'ютерним кодом, який складається з безлічі символів, записаних в один рядок.

Варто відзначити, що більшість людей вабить, в першу чергу не перспективність Біткоіна, а можливість добре на ньому заробити, що сьогодні багато хто успішно використовує, в значній мірі покращуючи своє матеріальне становище.

Заробіток на криптовалюті Bitcoin

Заради справедливості варто сказати, що крім Біткоінів існує ще кілька десятків більш-менш відомих криптовалют і постійно з'являються нові. Однак на сьогоднішній день найбільш «розкрученої» є саме криптовалюта Bitcoin, що зайвий раз підтверджує її курс.

Популярні способи, як заробити на криптовалюті Bitcoin:

  • Майнінг – це спосіб «видобутку» Біткоінів за допомогою використання обчислювальних потужностей комп'ютерної техніки, так званих «ферм».
  • Торгівля на біржі – це також досить популярний спосіб заробітку на криптовалюті Bitcoin, який полягає в купівлі або продажу електронної валюти з метою отримання матеріальної вигоди.
  • Обмін Bitcoin. Якщо торгівля на біржі для вас здається досить складним видом діяльності, то можна реалізувати заробіток на обміні Біткоінів на інші валюти, наприклад українську гривню. Головне – тільки знайти надійний обмінник Bitcoin, наприклад, на сайті BUYBank.
  • Вкладення в Bitcoin. Багато хто не займаються ані майнінгом, ані торгівлею на біржі, а просто вкладають грошові кошти в Біткоіни, сподіваючись на те що його курс буде постійно зростати.

Перспективи Bitcoin

Багато фінансових експертів скептично ставляться до даної криптовалюти і не беруться прогнозувати перспективи Bitcoin. Головні причини цього – законодавче невизнання в багатьох країнах світу, а також анонімність засновника Біткоіна.

Багато хто стверджує, що Біткоіни – це чергова фінансова «піраміда», аналог всім відомої «МММ», але більшість все ж сходяться на думці, що ця криптовалюта цілком може виявитися «бульбашкою», яка може в певний момент просто «луснути». Саме тому експерти радять з обережністю ставитися до даного фінансового інструменту і не рекомендують вкладати в Bitcoin свої останні заощадження.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.