Як вибрати двоспальне ліжко

02 февраля 2019, 23:40

двоспальне ліжкоЯк вибрати і купити двоспальне ліжко

Купівля ліжка – це завжди досить відповідальний крок, адже меблі – це не та річ, яку можна легко викинути, якщо вона набридне. Якщо дозволяють розміри кімнати, двоспальне ліжко – це найкращий варіант, як для пари, так і для людини, яка поки ще самотня.

Щоб завжди прокидатися з гарним настроєм, при виборі ліжка потрібно враховувати деякі фактори. Завжди приємно в міру заощадити, і при цьому отримати якісний і унікальний товар. Меблі – не виняток, оскільки покупка їх практично завжди віщує великі витрати.

В магазині BRW Mania вибрати і купити ліжко можна за приємними цінами. Різноманітність видів оформлення, розмірів і колірних рішень в BRW Mania є гарантією того, що саме тут можна знайти меблі для будь-якої кімнати і будь-якого покупця.

Корисні поради, як правильно вибрати двоспальне ліжко

Щоб вибрати ліжко, яке довго прослужить і при цьому буде благотворно впливати на якість сну, а також гармонійно впишеться у вже наявний інтер'єр, потрібно звернути увагу на наступні параметри:

  1. Простір, в яке ви поставите двоспальне ліжко.
  2. Тип рами.
  3. Розмір – під матрац.
  4. Стиль і зовнішній вигляд.

Обов'язково враховуйте розміри кімнати

Перш за все, двоспальне ліжко слід вибирати такого розміру, щоб воно не сильно зменшувало простір кімнати. Найбільш зручне спальне місце поміститься в простір так, щоб з обох його сторін можна було як мінімум опустити ноги на підлогу. При цьому розмір ліжка не повинен обмежувати вашого переміщення по кімнаті.

Як вибрати двоспальне ліжко по типу рами

Знову зверніть увагу на розміри кімнати, в якій передбачається установка спального місця. Рама диванного типу – це просто база для матраца, рама класична – припускає невелику нішу під матрац і секції для зберігання речей або постільної білизни знизу. Також бувають рами, в конструкцію яких можлива установка телевізора – це помітно заощадить місце.

Враховуємо тип і розмір матраца

Від розміру ліжка безпосередньо залежить, який матрац можна буде на нього покласти. Стандартна ширина матраца для двоспального ліжка – 190-200 см, але бувають і нестандартні моделі.

Стиль і зовнішній вигляд

Нарешті, стиль і матеріал ліжка, так як від нього безпосередньо залежить гармонійність загального інтер'єру кімнати. Так, дерев'яне двоспальне ліжко відмінно підійде під будь-який інтер'єр, але при цьому слід враховувати вид обробки деревини та її колір. Металеве двоспальне ліжко буде виглядати більш витончено, але потребує внесення металевих декоративних елементів і в інші частини інтер'єра кімнати, щоб врівноважити і задати стиль.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.