Як проходить ремонт АКПП

10 мая 2017, 16:38

Український Центр Трансмісій знаходиться на автосервісній ринку вже кілька років і має достатній досвід роботи з автомобільними АКПП різних марок.

Ми діагностуємо, обслуговуємо і ремонтуємо автоматичні коробки передач на автомобілях всіх марок. Щоб виявити поломку, ми застосовуємо комп'ютерну і гідравлічну діагностику. Роботи проводимо по технології заводу-виготовлювача, тому ми відповідаємо за якість і даємо гарантію на шість місяців або 15 тис. км пробігу. У компанії працюють майстри, які спеціально навчалися ремонтувати АКПП і отримали сертифікати, які підтверджують їх кваліфікацію. Ми чітко дотримуємося затвердженого регламенту, тому власник автомобіля точно знає, коли він забере свою машину. Вперед ми не беремо ніякої передоплати. Несправність виявляємо шляхом ретельної діагностики. І тільки потім укладаємо договір з власником авто, в якому вказуємо точну ціну за роботу.

Наша компетентність отримала міжнародне підтвердження. І з 2005 року нам довірили проводити в Україні Міжнародні технічні семінари по ремонту АКПП за участю фахівців з США, Німеччини і Великобританії.

Як проходить ремонт АКПП

Після того, як коробку зняли з машини, майстри виявляють деталі, які потрібно змінити. Більшість з них є у нас прямо на складі. Після заміни несправних вузлів, ми промиваємо і сушимо інші деталі. Обов'язково міняємо всі витратні матеріали: фільтри, ущільнювачі, прокладки. Після того як коробка зібрана, ми обкачуємо її на спеціальному стенді, виявляємо і відразу усуваємо похибки в роботі, налаштовуємо роботу комп'ютера. Потім АКПП ставимо на автомобіль і перевіряємо, як вона поводиться в дорозі.

Експерти категоричні — не можна ремонтувати цей складний і дорогий механізм кустарним способом. Якісно його полагодити можна тільки маючи спеціальне діагностичне обладнання і необхідну кваліфікацію. Інакше доведеться міняти коробку на нову, а це обійдеться набагато дорожче.

Чому ламається автомат

На сучасні автомобілі ставлять зазвичай надійні автоматичні коробки передач. Якщо вона виходить з ладу раніше часу, зазвичай в цьому винен сам водій.

Він робить помилки, які і призводять до поломки:

  • не стежить за рівнем масла в механізмі;
  • використовує дешеву мастило;
  • включає задній хід, коли машина ще їде вперед;
  • буксирує автомобіль на зчепленні.

На роботу коробки погано впливає не тільки недолив в неї масла, але і перелив.

Як дізнатися, що коробка несправна? Це нескладно:

  • автомобіль пробуксовує на довгих підйомах;
  • погано стали включатися перша і четверта передачі;
  • коробка періодично видає характерний свист;
  • пропав задній хід.

Ці ознаки однозначно вказують на те, що потрібно невідкладно їхати на сервіс.

Часто АКПП ламається просто тому, що водії забувають її вчасно обслуговувати. Вони не стежать за рівнем масла, своєчасно його не доливають, ігнорують перші ознаки несправності механізму.

Запишіться у нас на регулярну діагностику і обслуговування АКПП і отримаєте знижку в 20% на всі види робіт по її ремонту.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.