Як орендувати квартиру подобово у Львові

24 августа 2015, 13:14

гирудотерапияЛьвів – це казкове місто, де є дуже багато цікавих місць. Сюди люблять приїжджати туристи, в яких одразу виникає питання, де орендувати житло. Існує декілька варіантів, які відрізняються між собою ціною і рівнем комфорту.

Найдешевшим варіантом є хостел, де вам доведеться спати в одній кімнаті з іншими людьми. Найдорожче житло – це готель, а золотою серединою є квартири, які власники здають для туристів на любий час по непоганим цінам.

Знайти хороші квартири подобово у Львові буде легко у інтернеті, де є велика кількість оголошень, які пропонують оренду житла. Проте, слід обирати варіанти лише з надійних сайтів, які вже мають непогану репутацію. Якщо ви в цьому не впевненні, то краще пошукати в іншому місці, оскільки можна потрапити на аферистів, які заберуть ваші гроші і нікуди не поселять.

Скільки коштують квартири подобово у Львові

В залежності від розташування, а також того, що є в квартирі і наскільки там гарний ремонт, коштуватиме вона за добу від 250 гривень до декількох тисяч гривень. Якщо написати у пошуковій системі наступний запит: «Львів – квартири подобово», то на першій сторінці повинні бути популярні дошки оголошень, де є багато варіантів дуже гарних квартир. Якщо до Львову ви їдете з метою подивитися пам'ятні місця та непогано провести час у розважальних закладах міста, то квартиру краще обирати у центральному районі міста – Галицькому.

Як зняти квартиру на добу без посередників у Львові

Знайти квартиру від власника у Львові можна знову ж таки на дошках оголошень. Проте, навіть якщо ви бачите, що є напис «без посередників», краще уточнювати цю інформацію по телефону, оскільки, якщо ви потрапите на агентство нерухомості, то повинні будете заплатити ще й певний процент від орендної плати обраної квартири. Великою перевагою варіантів на дошках оголошень є можливість дивитися фотографії квартир, за рахунок чого обираєте ви вже не с закритими очима.

Загалом, увесь процес оренди квартири на декілька днів або на одну добу здійснюється наступним чином:

  1. Дзвінок власнику с метою уточнювання усіх деталей та дати поселення.
  2. Грошовий переказ передплати на карту власника за першу добу, що дозволить забронювати її.
  3. Зустріч у Львові та огляд квартири.
  4. Оплата за усі дні вашого перебування та отримання ключа.

Після цього квартира переходить під ваш контроль и слід зауважити, що ви несете відповідальність за усе майно і повинні бути обережними, щоб нічого не зламати, бо доведеться за це розраховуватися.

Авжеж, ви можете зайнятися пошуком квартири вже по приїзду, купив декілька газет, проте це менш надійний спосіб, якій забере у вас багато часу, а витрачати його даремно у Львові – велика помилка.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.