Як купувати техніку в інтернеті сьогодні та не натрапити на шахраїв

29 марта 2019, 01:08

Дуже часто люди стикаються з проблемами коли купують щось в інтернеті. Наприклад, замовлення не відповідає заявленим характеристикам, або приїжджає в поганому товарному вигляді. Щоб не втрачати гроші та нерви, треба дотримуватися деяких правил. А ще краще – купувати в перевірених магазинах, одним із яких є http://agrotechnika.com.ua.

Ключові правила покупки в інтернеті

Перша і головна помилка — низька ціна. Люди постійно ведуться на дуже вигідну пропозицію. Треба завжди перевіряти ціну в інших джерелах: офіційні дилери, фірмові магазини, та просто великі компанії, які мають потужну базу клієнтів.

Припустимо, мінітрактор у великому магазині коштує 3000 доларів, а ви знайшли продавця, який продає таку саму нову техніку за 2500, або навіть 2000. Зі стовідсотковою гарантією можна сказати, що це – обман.

Афера може критися у різних аспектах:

  • Заводський брак;

  • Неповна комплектація;

  • Відсутня гарантія;

  • Машина вже має пробіг.

Часто буває, що покупець переказав гроші на рахунок, а товар так і не отримав. Навіть, якщо ви заказали і отримали повністю нову, запаковану у плівках техніку, не факт, що вона не має проблем з двигуном, кузовом та іншими деталями. Отже, перше і головне правило — щоб не втрачати гроші, купуйте техніку тільки в перевірених магазинах.

Тепер поговоримо про сам магазин. На сайті крім номера гарячої лінії та e-mail, має бути адреса торгової точки. Оптимальний варіант — самовивіз, тобто самостійно забрати техніку зі складу.

Якщо вам відмовляють, то скоріш за все ви маєте справу з шахраями. Крім того, ви не зможете повернути товар, якщо не навіть не знаєте куди.

Взагалі, менеджер магазину має відповідати на всі запитання. Він не повинен відмовляти, коли ви запитаєте про гарантійні зобов’язання виробника, строк доставки, та сертифікат, якщо продукція підлягає обов'язкової сертифікації.

Під час купівлі ви маєте право вимагати гарантійний талон. Адже протягом гарантійного строку виробник або продавець повинні надавати сервісні послуги.

Оплата техніки та доставка

Ніколи не перераховуйте гроші наперед. Ви повинні заплатити тільки після повного огляду та перевірки товару. Якщо ви замовили доставку кур'єром, прослідкуйте щоб він надав вам чек з печаткою продавця. Всі отримані документи обов'язково зберігайте.

Якщо магазин відмовляється надати вам фіскальний чек — не купуйте там. Покупець може розірвати договір купівлі через інтернет протягом 14 днів з моменту отримання товару. Тільки слідкуйте щоб техніка мала товарний вигляд.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.