Інвентар для кондитера

15 ноября 2021, 22:41

Вивчення кондитерської справи починається з азів, які обов’язково має знати кожен майбутній майстер. У цій статті ми розповімо, що потрібно кондитеру-початківцю для роботи і які знання йому слід засвоїти, щоб почати успішну кар'єру в дивовижному світі кондитерського мистецтва.

Інвентар для кондитера початківця

Професійному кондитеру потрібна велика кількість кухонного інвентарю, який не тільки дозволяє створювати гарний декор, а й значно прискорює робочий процес. Новачку буде достатньо базового набору кондитерських інструментів, а все інше, наприклад, кондитерські барвники, можна буде докупити з часом, за потребою.

У базовий набір інструментів для кондитера початківця входять:

 • качалки;
 • сито;
 • вінчик;
 • лопатка силіконова;
 • кисті кулінарні;
 • скребки та шпателі;
 • форми для випікання роз'ємні;
 • підкладки/підноси під торт та тістечка;
 • кондитерський мішок із насадками;
 • ваги кухонні (краще електронні);
 • кулінарний термометр;
 • міксер та блендер.

Скалки є дерев'яні, силіконові та пластикові. Якщо бюджет обмежений, купіть одну, але із якісного пластику. Віночок знадобиться в багатьох випадках і спочатку навіть зможе замінити міксер. Головне, щоб він був міцним та зручним. Кондитерські мішки можна купувати як одноразові, так і багаторазові. З насадок насамперед потрібна «зірка» (відкрита та закрита) та трубочки різних розмірів для різноманітних написів та завитків. Міксер та блендер помітно полегшать вам роботу на кухні. Цю парочку непогано б доповнити кавомолкою, але спочатку можна обійтися і без неї.

Це основний інвентар для кондитера, що потрібен початківцю для роботи на кухні. Також, якщо ви плануєте працювати з мастикою, вам будуть потрібні молди, плунжери та набір стеків. А якщо хочете створювати ще й печиво, купіть якісні форми для випічки.

Що потрібно кондитеру початківцю, окрім інструментів

Крім основного кондитерського інвентарю є ще й набір правил, які потрібно знати кожному кондитеру-початківцю:

 1. Вибираючи інвентардля кондитера, віддавайте перевагу якісним матеріалам. Інакше він або зламається в самий невідповідний момент, або виділятиме неприємні запахи та шкідливі речовини, які можуть потрапити в їжу.
 2. Хороший десерт може вийти лише з якісних продуктів, які пропонує Торт Інвентар – все для кондитера.
 3. Якщо ви працюєте з продуктом, у якого обмежений термін придатності, і не використали всю упаковку за один раз, обов'язково зробіть на тарі позначку з датою відкриття та допустимим терміном зберігання.
 4. Якщо ви готуєте десерти на замовлення і не маєте часу на помилки, використовуйте тільки ті продукти, з якими вже працювали.

Це мінімальний набір інструментів для кондитера а також база, яку треба знати початківцю. А решта всіх нюансів і хитрощів засвоються згодом, у процесі старанної роботи.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.