Дверні ручки з засувкою для міжкімнатних дверей

20 марта 2019, 20:43

дверна ручка для міжкімнатних дверейДверна ручка для міжкімнатних дверей – функціональність і краса

Міжкімнатні двері є важливим елементом інтер'єру будь-якого приміщення, тому досить часто дизайнери використовують їх при оформленні не тільки житлових, але і офісних приміщень. Крім естетичного, міжкімнатні двері мають ще й досить важливе функціональне значення, адже вони не тільки мають тепло- і звукоізоляційні властивості, але ще і дозволяють перетворити будь-яку кімнату в ізольоване приміщення.

Ні одні двері неможливо уявити без ручки, адже саме вона надає їй необхідної функціональності. Адже саме дверна ручка для міжкімнатних дверей дозволяє їх з легкістю відкривати і закривати, а деякі моделі ще й замикати. Крім цього, дверні ручки для міжкімнатних дверей є ще й дизайнерським елементом, тому при виборі потрібно звертати увагу не тільки на якість і функціональність, але ще й на зовнішній вигляд.

Якщо говорити про найбільшу функціональність, то це, безумовно, дверні ручки із засувкою для міжкімнатних дверей, які дозволяють надійно закритися, особливо це важливо в разі установки в спальні або ж у ванній кімнаті. Саме про них ми і пропонуємо поговорити більш детально, ну а з усім розмаїттям і особливостями інших моделей можна ознайомитися на сайті strateg.com.ua.

Якою має бути дверна ручка з фіксатором для міжкімнатних дверей

Дверні ручки для міжкімнатних дверей прийнято розділяти на наступні види:

  • Кноби – це дверні ручки із засувкою для міжкімнатних дверей, які відкриваються і закриваються за допомогою її повороту навколо своєї осі. Перевагами подібних моделей є компактність, простота монтажу, надійність механізму, а також величезна різноманітність форм, розмірів і кольорів. Єдиний недолік – це неможливість відкрити її в разі, якщо у вас зайняті обидві руки.
  • Фальові дверні ручки – представляють собою накладку, яка може бути, як суцільна, так і роздільна (на розетці). Накладні моделі мають більш високий рівень надійності, ніж кноби, але в той же час процес їх монтажу значно складніший, та й місця вони займають набагато більше.
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.