Для чого потрібен дизайн інтер'єру

30 октября 2016, 02:08

Багато людей намагаються розробити дизайн проект і виконати ремонт своїми силами, але не варто забувати загальні поради по інтер'єру, які чудово відомі фахівцям і є для них непорушними правилами. Дотримуючись їх, ви зможете уникнути безглуздих помилок і, можливо, заощадите деяку кількість нервів і грошей.

Хитрощі для візуального збільшення простору

Якщо ви вважаєте, що ваша квартира досить мала, необов'язково переживати з цього приводу, ламати стіни або шукати їй більш дорогу заміну. Цю проблему допоможуть вирішити спеціальні дизайнерські прийоми, дивіться на сайті студії дизайну Приват-Дизайн:

  • Точкове освітлення, дзеркала, а також двері зі склом допоможуть візуально збільшити простір кімнати.
  • Для розширення простору прекрасно підійде різнорівневий стелю. Приміром, можете зробити стелю в коридорі трішки нижче, ніж у всій квартирі. Уникнути ефекту низької стелі можна з використанням шпалер з вертикальними смугами.

Використовуйте світлі стіни, які допоможуть візуально збільшити простір вашої квартири.

Як вчинити з трубами у ванній?

Дизайнери DIZажио радять ніколи не ховати комунікації в стінах, тому що дуже часто спеціальні служби радять їх змінювати в самий невідповідний час. Усунути поломку також не вийде без руйнування стін. Краще сховайте труби і комунікації спеціальних фартухах, яких можна легко зняти при необхідності, не порушуючи загального інтер'єру квартири.

Який колір вибрати для інтер'єру?

Безсумнівно, вибір кольору залежить виключно від ваших бажань або фантазій. Але варто пам'ятати, що колір стін прямим чином впливає на ваш настрій, світосприйняття і самопочуття. Саме тому для спалень не рекомендують використовувати яскраві, кричущі, збуджуючі кольору. Краще зупиніть свій вибір на відтінках пастельній кольоровій гамі. Для вітальні можете вибрати більш сміливі рішення. Але, якщо ви сумніваєтеся у своїх виняткових дизайнерські здібності, краще використовувати класичні поєднання кольорів (бежевий-червоний, блакитний-білий, зелений-білий тощо). У класичних інтер'єрах чудово виглядають монохромні шпалери.

Для кабінету прийнято вибирати зелені або коричневі стіни, який, в поєднанні зі світлою коричневими меблями чудово заспокоюють, налаштовують на робочий лад і не відволікають.

Зелений, особливо салатовий колір в інтер'єрі чудово поєднується з білими або коричневими предметами меблів, надає будь-якому приміщенню яскравість, соковитість, при цьому не дратує людини.

Головне в розробці дизайн-проекту – все ретельно планувати і не боятися експериментів. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, довіртеся фахівцям, вони зможуть дати вам відповідь на багато питань.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.