Де купити недорого пристрої плавного пуску електродвигунів

08 февраля 2018, 15:30

Пристрої плавного пуску електродвигунів

Сучасні пристрої плавного пуску електродвигунів обов'язково необхідно використовувати спільно з асинхронними промисловими двигунами і деякими іншими приладами захисту. У компанії на складі завжди є в наявності кілька видів УПП: однофазні та трифазні різних модифікацій. Купити пристрої плавного пуску електродвигунів можна за вигідною ціною.

Пристрої плавного пуску електродвигунів — особливості представлених моделей

Користуються великим попитом три основних види УПП електродвигунів. Найбільш затребувані такі моделі як однофазні та трифазні з двома або трьома тиристорн групами. Кожну з модифікацій встановлюють для роботи з певним видом обладнання. Модель AST1 монтують в однофазні мережі. Вона потрібна щоб забезпечити управління однофазними асинхронними, конденсаторного типу двигунами.

Моделі AST2 встановлюють в трифазні мережі. Вони надійні, якісні і довговічні. Вони дозволяють управляти промисловими механізмами, які працюють спільно з трифазними асинхронними двигунами. Купити УПП AST2 можна за вигідною ціною. Дана модель призначена для управління легкими і середніми пусковими режимами.

УПП ASD призначені для роботи в трифазній мережі. Вони відмінної якості, надійні і недорогі. Вони необхідні для організації управління виробничими механізмами, що приводяться в рух за допомогою трифазного асинхронного двигуна. ASD має три групи зустрічно-паралельних тиристорів.

Щоб знизити ризик руйнування приводу і шкідливі впливи при запуску і зупинці мотора необхідно в обов'язковому порядку застосувати УПП. Вони зменшать пускові струми до 2.0-2.5.

З переваг використання представлених моделей фахівці особливо виділяють наступне:

  • значне збільшення ресурсу механіки;
  • зменшення зносу дорогого устаткування;
  • зниження споживання електроенергії в колах керування.

Всі представлені УПП забезпечують запуск, зупинку асинхронного електродвигуна в режимах плавного регулювання напруги. На сайті https://www.soft-start.com.ua/ представлені на вибір сучасні пристрої плавного пуску електродвигунів. Щоб оформити покупку, отримати відповіді на питання, необхідно зв'язатися з менеджерами компанії. Представлені компанією пристрої плавного пуску електродвигунів сертифіковані, на них надається тривала гарантія дванадцять місяців.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.