Цікаво про природні речовини: книги про мінерали й кристали

19 апреля 2020, 17:46

Гірські породи, мінерали та дорогоцінні камені приховують багату історію. Протягом тисяч і мільйонів років природні стихії: вода, повітря та вогонь витворювали породи та мінерали, за якими сьогодні люди ненастанно полюють і ладні віддати ледь не усі свої статки заради їх купівлі.

Книги про мінерали і кристали

Споконвіків найміцнішим та найзагадковішим кристалом вважався дорогоцінний, незрівнянний, багатогранний діамант. У книзі «Блиск та полум’я. Біографія діамантів» американської редакторки та письменниці Рашель Берґштейн авторка дослідила історію діамантів та їхнє значення для людства: починаючи від перших діамантів, про які дізналось людство, і аж до символізму, значення цих дорогоцінних каменів для кожного з нас. Ви коли-небудь замислювались, чому саме діаманти стали найбажаннішими? Може, тому що діаманти одні з найпрозоріших каменів чи, можливо, тому що багатогранний діамант заломлює світло усіма своїми гранями і здається палаючою зіркою у руках того, хто його потримає? Отож, про видобування діамантів, багатіїв та відомих особистостей, ювелірів та затятих підприємців, вчених та рекламників читайте у книзі «Блиск та полум’я. Біографія діамантів».

Очолює список книг з мінералогії фаховий підручник під назвою «Мінералогія. Частина 2». У ньому ви знайдете інформацію про фізичні властивості та походження мінералів, особливості поширення мінералів та багато іншої теорії про мінерали. Книгу рекомендовано Міністерством освіти та науки України. Вона призначена для фахового вивчення, а також широкого кола читачів. Тож якщо вас цікавить мінералогія у науковому ключі, то читайте підручник «Мінералогія. Частина 2» та дізнавайтесь більше!

Ґрунтовною книгою про корисні копалини є наукова монографія від українських вчених «Неметалічні корисні копалини». У цій фундаментальній праці ви знайдете інформацію про наукові дослідження та опис родовищ неметалічних корисних копалин України.

Перш ніж давати діткам до рук дитячі енциклопедія каменів і мінералів, варто познайомити їх з особливостями будови Землі та її поверхні. Впоратись з таким важливим завданням допоможе книга «Під землею. Під водою» Олександри та Даніеля Мізелінських. З цієї яскравої червоно-блакитної енциклопедії ви та ваші діти дізнаєтесь багато цікавого про те, що знаходиться всередині Землі. У пошуках відповідей про землю та її будову ви занурюватиметесь все глибше і глибше, у печери, шахти і так аж до палаючого ядра Землі!

Після знайомства з земною корою, та подорожі вглиб нашої планети можна братись за книги про камені й мінерали для дітей. Енциклопедія про Землю «Моя планета Земля. Ілюстрована енциклопедія» розповість доступно і захопливо про місце Землі у космосі, материки та океани, клімат і погоду та діяльність людини. У ній ваша дитина знайде цікаві факти про видобування корисних копалин у шахтах та свердловинах, гірські породи та багато іншого.

Якщо цього переліку книг про камені та мінерали вам замало, то забігайте на книги про мінерали і гірські породи.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.