Чоловічий золотий ланцюжок на шию

28 марта 2019, 17:37

чоловічі золоті ланцюжки на шиюОригінальність і стиль чоловічих золотих ланцюжків на шию

Ще в давні часи люди, які бажали підкреслити свій статус, носили різні прикраси, яскравим представником з яких вважається золотий ланцюжок на шию, який носили і жінки, і чоловіки.

В даний час також такий ланцюжки є показником достатку. Крім товщини і ваги, тепер важливо, щоб золотий ланцюжок мав оригінальний тип плетіння, візерунки і багато іншого. Перш ніж зробити покупку необхідно, щоб чоловічий золотий ланцюжок відповідав габаритам володаря, тобто, підібрати оптимальну довжину прикраси. Якщо ж представлені стандартні розміри не підійшли, то довжину підкорегувати може ювелір, не витративши на подібні маніпуляції багато часу.

Різновиди чоловічих золотих ланцюжків

Велика різноманітність видів чоловічих золотих ланцюжків формується, перш за все, за рахунок типу плетіння:

  • Бісмарк – тип плетіння старого зразка, яким часто наділені чоловічі золоті ланцюжки на шию з високою щільністю, через що вага прикраси може бути досить значною.
  • Панцирний тип плетіння – проста і досить популярна варіація ланцюжка в подвійному або потрійному виконанні. При цьому такому виду характерний сильний блиск за рахунок відшліфованих особливим чином граней, що лежать в одній площині.
  • Якірний – ще більш простий вид даної чоловічої прикраси, де в перпендикулярних площинах з'єднані між собою ланки, що мають круглий перетин.
  • Ромбоподібне плетіння – дуже оригінально, зважаючи на присутність ромбовидної форми, де ланки також належать одній площині, при цьому можливий подвійний і потрійний варіант.

Саме від типу плетіння залежить вартість, вага і зовнішній вигляд ланцюжка, тому даний факт перш за все враховується при придбанні даного прикраси.

Цікаві дизайнерські рішення золотих ланцюжків для чоловіків

Крім того, що золоті ланцюжки на шию для чоловіка можуть бути в класичному варіанті, також художники-ювеліри створили і незвичайні моделі, які часто мають різноманітні вставки з декоративних елементів. Цікаво виглядають вставки у вигляді спіралей, відтіняючі чорнінням, що надає якусь рухливість прикрасі.

Дуже модний і довговічний варіант – поєднання круглих ланок і візантійського декоративної ланцюжка, яка може витримати підвіски будь-якої ваги, приклади яких також дивують своїм різноманіттям. Варто зазначити, що підвіски і кулони вигідно доповнять золотий ланцюжок та додадуть йому ще більшої оригінальності. Золотий ланцюжок також може бути розбавлений дротом з дорогоцінного металу, заплетеного у вузол, що в результаті нагадує горіх.

Одним словом, чоловічий золотий ланцюжок на шию буде мати гарний вигляд і в класиці, і в оригінальному виконанні, найголовніше підібрати потрібний розмір і відповідну форму з метою створення гармонійного і стильного образу.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.