Букви, логотипи і інші вироби з пінопласту

26 октября 2016, 00:03

вироби з пінопластуВиготовлення реклами з пінопласту

Об’ємні літери та інші фігури, вироблені з пінопласту, є доволі новим видом зовнішньої реклами. Хоча цей вид реклами з’явився нещодавно, він вже показав свою ефективність.

Для виготовлення логотипів з пінопласту використовується сировина різної густини, а також піноплекс, завдяки якому створюється ефект гладкої поверхні виробу.

На сьогоднішній день є можливість замовити виготовлення якісної рекламної продукції з пінопласту:

  • фігури з пінополістиролу;
  • літери з пінополістиролу.

Також досить часто виконуються закази по виготовленню різноманітних муляжів, об’ємних надписів, декоративних елементів для оформлення стендів або вітрин.

Переваги виробів з пінопласту

Вироби з пінопласту відрізняються легкістю та малою ціною, їх досить зручно монтувати, а виготовлення не займає багато часу. Це основні переваги виготовлення рекламної продукції з цих матеріалів.

Наприклад, букви з пінопласту Львів використовує досить широко для оформлення інтер’єру та екстер’єру офісів. Виготовляють з них також фасадні вивіски, стенди на виставках і вітрини.

Для кріпленні виробів з пінопласту в стінах не потрібно свердлити отворів, що значно спрощує процес монтажу та зберігає цілісність стін та фасадів. Зазвичай їх фіксація виконується за допомогою монтажного клею або двостороннього скотчу, при цьому лицьова сторона виробу може бути пофарбованою в будь-який потрібний колір, або заклеєною спеціальною плівкою, яка надає специфічного блиску. Для захисту від вологи виконується додаткова обробка спеціальними засобами.

Використання виробів з пінопласту

Таким чином, можна дійти до висновку, що реклама з пінопласту є найкращим варіантом для зовнішнього промоушена, достатньо ефективним та недорогим. При цьому для них характерні яскравість, мала вага, надійність та міцність.

Всі ці якості є великою перевагою пінопласту та виробів з нього перед аналогічною зовнішньою рекламою з інших материалів. Не слід також забувати про те, що пінопласт, на відміну від інших синтетичних матеріалів, практично нетоксичний та екологічно чистий, не підтримує горіння, що забезпечує пожежну безпеку.

Значно підвищити ефективність подібної реклами можна завдяки використанню підсвічування. Це робить вироби з пінопласту більш помітними та привабливими для потенційних клієнтів, а також під час проведення виставок не дозволяє вашим стендам загубитися серед конкурентів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.