Чаус Віктор Іванович: «За мир, справедливість і порядок!» (відео)

16 октября 2014, 21:24

Чаус Віктор Іванович: «За мир, справедливість і порядок!» (відео)

ЗА МИР, СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ПОРЯДОК !

Кандидат у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 59

Чаус Віктор Іванович

Народився 30 червня 1970 року в селі Новомихайлівка Мар'їнського району Донецької області.

У 1987 році закінчив Новомихайлівську середню школу.

В 1988 році був призваний до лав Радянської Армії.

У вересні 1992 року вступив до Національної юридичної академії України, яку закінчив у 1997 році за фахом «Правознавство».

З 1997 року до 2014 року працював в органах прокуратури України.

За цей час обіймав посади: слідчого прокуратури, помічника та заступника прокурора в місті Донецьк; прокурора міста Докучаєвська Донецької області; начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Донецької області; прокурора Микитівського району міста Горлівки Донецької області; прокурора міста Херсон Херсонської області. 15 вересня 2014 року звільнений в зв’язку з виходом на пенсію за вислугу років.

Безпартійний. Сім'я: дружина, син. Проживає в селі Новомихайлівка Мар'їнського району Донецької області.

Програмні засади

Припинення громадянської війни через мирне врегулювання конфлікту. Подолання наслідків війни на Донбасі: Розброєння і розпуск усіх незаконих формувань, поновлення спокою і захищенності громадян. Відновлення постраждалих територій, впершу чергу житла, шкіл, лікарень, доріг, мостів, водо-, електро-, газопостачання тощо.

Місто, село і сільське господарство: Повернення міст та сіл в зону розвитку. Заборона руху великовантажного транспорту, що руйнує шляхи. Державна підтримка сільгоспвиробників, розвиток тваринництва, садівництва і огородництва. Заборона продажу земель сільськогосподарського призначення.

Соціальна політика: Зростання заробітної плати і пенсії через зростання виробництва. Найменш захищенним верствам населения адресну соціальну допомогу. Встановлення фіксованої справедливої ціни на соціальну групу товарів, ліки. Зниження рівня безробіття.

Мова: Мовне розмаїття жителів України не проблема, а перевага нашого народу.

Охорона здоров'я: Збереження безоплатної медицини та впровадження обов’язкового медичного страхування. Створення діагностичних центрів. Боротьба з наркоманією і алкоголізмом.

Молодь і сім'я: Гарантоване робоче місце для молодого фахівця. Пільгове кредитування будівництва житла молодим сім’ям.

КуМар
Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие новости

Все новости

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.