Як знайти роботу майстру манікюру

02 грудня 2022, 00:00

Майстер нігтьового сервісу – дуже затребувана професія. Сьогодні більшість українських жінок не уявляють свого життя без доглянутих нігтів та гарного манікюру. Вони звертаються за такими послугами до перукарень, салонів та знайомих. Майстри манікюру можуть працювати самі на себе, зареєструвати власний бізнес чи навіть поїхати працювати за фахом за кордон. Праця українських фахівців високо цінується у всьому світі та дозволяє непогано заробляти.

Як знайти роботу майстру манікюру

Якщо вам потрібна робота, саме майстер манікюру є перспективною та не потребує тривалого складного навчання в університеті. Опанувати професію з нуля можна лише за кілька місяців, що дозволить швидко розпочати свою діяльність. Проте, крім сертифіката про наявність спеціальної освіти, вам потрібно буде продемонструвати власні навички на практиці. Гарне портфоліо може стати головним аргументом у питанні працевлаштування. Для цього майстрам манікюру зовсім не обов’язково мати професійні фотографії чи витрачати кошти на друк. Достатньо вести сторінку у соціальній мережі, де будуть представлені ваші роботи.

Як знайти роботу майстру манікюру

Розглядайте альтернативи працевлаштування

Якщо ви є досвідченим майстром манікюру та хочете дещо змінити сферу своєї діяльності, можна вибрати з декількох альтернатив:

  • займатися роздрібною торгівлею та консалтингом. До вас звертатимуться інші майстри з проханням надати рекомендацію щодо певних продуктів. Спеціалізовані салони також часто шукають постачальників, що готові запропонувати якісні товари для оздоблення нігтів за помірними цінами. Вашими новими задачами будуть надання консультацій, збір та обробка заявок;
  • відкрити власний манікюрний салон чи орендувати місце в закладі. Власна справа є логічним наступним кроком у побудові кар’єри. Ви зможете встановити кращі стандарти сервісу та заробляти більше;
  • започаткувати авторську програму навчання новачків чи курси підвищення кваліфікації. Наявність гарних робот в портфоліо та демонстрація власних навичок привернуть увагу новачків.

Отже, якщо ви є майстром манікюру, то напевно не залишитеся без роботи. Ви можете розглядати кілька напрямків розвитку вашої кар’єри. Новачкам же можна порадити бути більш терплячими та цілеспрямованими. Неабияку роль у професії відіграють чуйність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами та охайність. Такі якості допоможуть швидко створити власну базу клієнтів. Згодом ви зможете робити манікюр професійно та якісніше та побудувати кар’єру.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі