Як швидко розкрутити свій сайт у пошуку?

15 листопада 2023, 18:18

Щоб Google знайшов ваш ресурс або проіндексував його, вам просто потрібно зайти на веб-сайт, додати свою адресу та все. Таким чином, ви існуватимете для цієї великої пошукової системи. Але щоб досягти вершини в Google, потрібно ще багато факторів.

Дії для швидкого розкручування сайту

Щоб розкрутка сайту була швидкою, є низка дій, які необхідно виконати:

  • підніміть технічну продуктивність сайту на максимальний рівень;
  • освойте ключові слова з довгим хвостом;
  • пишіть багато контенту, але якісно;
  • використовуйте метатеги;
  • застосовуйте згадки та зворотні посилання.

Розкрутка сайту від SEO.UA виведе ваш ресурс у ТОП пошукових систем досить швидко.

Підйом технічної продуктивності на максимальний рівень

Говорячи про технічні характеристики, згадуються фактори, не пов’язані з контентом, тобто ті елементи, які забезпечують кращий досвід користувача, і які Google враховує при позиціонуванні, що входять до складу WPO, серед них:

  • швидкість сторінки;
  • сайт для мобільних пристроїв;
  • безпека сайту;
  • структуру URL.

Все це сприяє стратегії SEO та активній розкрутці сайту.

Ключові слова з довгим хвостом

Якщо ви використовуєте SEMRush або Ubersuggest для планування свого контенту, то запитували про ключові слова з дійсно привабливими обсягами пошуку, але це не завжди означає, що ви можете отримати найкращий фрагмент.

Ключові слова з довгим хвостом – це ті, що складаються з двох або більше слів і мають меншу конкуренцію.

Наприклад, “взуття” – це ключове слово з великим обсягом, і його практично неможливо отримати в позиціях. З іншого боку, “правильні кросівки” – це набагато конкретніше ключове слово, і ви зможете створювати більш спеціалізований контент для отримання більшого органічного трафіку.

Це не означає, що ви не можете конкурувати за найпопулярніші ключові слова для розкрутки сайту, але швидше за все, що ви повинні почати з більш конкретних, тому що вони чіткіше висловлюють те, що користувач хоче знайти.

Багато якісного контенту

Напевно, ви чули фразу «якість краща за кількість», але хіба не можна робити і те, й інше?

Одна з найкращих порад, яку можна дати: якщо ви хочете досягти вершини в Google, покладайтеся на стратегію контент-маркетингу для створення матеріалів, які дійсно допоможуть вашій аудиторії вирішити їхні проблеми, що зробить вас їх вибором.

Для цього ви повинні підготувати статті та письмові або мультимедійні матеріали, що відповідають потребам вашої аудиторії та водночас враховувати найкращі практики SEO.

Використання метатегів

Щоб Google міг знайти вас серед тисяч і навіть мільйонів сторінок, які мають якесь відношення до вашої, ви повинні надсилати своєрідні сигнали у вигляді метатегів, щоб пошукова видача не тільки знайшла вас, але й зрозуміла цінність, яку ви надаєте.

Врешті-решт алгоритм Google інтерпретує теги за допомогою HTML-коду, з якого вони складаються, і який ви можете налаштувати у своїй CMS (менеджері контенту).

Метатеги — це слова, виділені синім кольором, які можна знайти в результатах, і якщо ви хочете розібратися, як вони відображаються в Google, вам слід звернути на них особливу увагу. Також метаопис вписується у цю категорію.

Це короткий, але точний опис того, що користувач та Google знайдуть усередині. Правильне їх використання гарантує, що ви привернете увагу пошукових систем якнайкраще, і розкрутка сайту буде ефективною.

Згадки та зворотні посилання

У цифровому всесвіті є зворотні посилання, які направляють читача на інший сайт, що містить відповідну інформацію.

Вони важливі, тому що показують пошуковим системам, що сайт стосується певної теми, тому що інші ресурси вказують на нього. Ось чому існує так багато стратегій побудови посилань, спеціально призначених для отримання цих зворотних посилань та позитивного впливу на мережу.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі