Транспортування лежачих хворих

06 серпня 2022, 00:45
Транспортування лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих – популярна послуга

Транспортування хворих – це не просто переміщення пацієнтів з одного місця до іншого. Для виконання перевезення лежачих хворих необхідний цілий набір технічних, сервісних та медичних послуг, оскільки неправильно організоване транспортування може серйозно нашкодити здоров’ю та самопочуттю людини, спровокувати різке погіршення її стану.

В умовах великого міста транспортування лежачих хворих може стати серйозним завданням, вирішення якого вимагає залучення досвідчених фахівців, спеціалізованої техніки та сучасного медичного обладнання.

Саме тому все частіше люди користуються послугами платного транспортування пацієнтів, детальніше про них можна дізнатися на сайті https://meddopomoga103.com/. Вартість послуг залежить не лише від відстані та часу транспортування, але й від медичного стану пацієнта, тому що зазвичай склад бригади формується саме виходячи з потреб та стану пацієнта.

Транспортування лежачих хворих: переваги та особливості

Послуга транспортування лежачих хворих зазвичай включає в себе:

  • роботи з медичної підготовки пацієнта (за необхідності);
  • спостереження за станом пацієнта всю дорогу та на всіх етапах транспортування (від ліжка до ліжка);
  • надання медичної допомоги у разі будь-якого погіршення стану або профілактично, для підтримки самопочуття пацієнта;
  • фізичні роботи, пов’язані з підйомом та спуском пацієнта;
  • застосування спеціальних технічних засобів для переміщення пацієнта у складних для транспортування місцях (вузькі під’їзди, без ліфтів);
  • знеболення та корекцію артеріального тиску до початку транспортування (за необхідності).
Транспортування лежачих хворих

У складних екстрених ситуаціях дуже важливі оперативність та висока якість медичного транспортування лежачих хворих. Державні служби здійснюють безкоштовне транспортування пацієнтів лише у стаціонарні відділення, а якість їх оснащення та рівень сервісу не завжди відповідають потребам пацієнта. На відміну від державних служб приватні компанії використовують більш розширений асортимент сучасної техніки з відмінною технічною комплектацією, відповідально підходять до своєї роботи та гарантують цілковиту безпеку.

Від чого залежить вартість транспортування хворих

Послуги з транспортування лежачих хворих – досить затребувані та водночас відповідальні, а від якості їх виконання залежить стан здоров’я та подальше лікування людини. Відповідно ціна такої послуги не може бути порівнянна з тарифами звичайного таксі. Вибираючи компанію, завжди звертайте увагу на наявність ліцензії, якість автопарку, кваліфікацію персоналу та надання офіційної документації.

Вартість перевезення лежачих хворих залежить від складності його виконання та розраховується в індивідуальному порядку для кожного замовника.

На остаточну вартість транспортування лежачих хворих впливають наступні фактори:

  • відстань перевезення;
  • кількість поверхів для перенесення;
  • вид транспорту, що планується використовувати під час перевезення лежачих хворих;
  • стан хворого, його вік та вага.
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі