Техніка

Техніка

Як вибрати квадрокоптер

26 серпня 2023, 18:18

В сучасному світі, де технологічний прогрес швидко наближається до нашого повсякденного життя, квадрокоптери стали популярними пристроями для розваг, роботи та фотозйомки з повітря. Саме тому вибір правильного квадрокоптера може бути завданням, що вимагає ретельного вивчення.

Техніка

Як обрати тепловізори Пульсар?

23 лютого 2023, 23:58

Полювання завжди потребує не лише особливості використовуваної техніки та знаряддя, а й відповідних умов погоди, щоб було краще відслідковувати здобич. При поганих умовах буває тяжко не те щоб щось побачити, а й попасти по мішені. Саме для таких випадків були створені тепловізори. Ці прилади розроблені таким чином, що кожен полювач має змогу в будь-який час та при будь-якій погоді завжди вразити свою ціль.

Техніка

Типи теплових гармат

27 січня 2023, 21:42

Залежно від типу живлення обігрівачі розподіляються на різновиди. Найпопулярніші з них — на електриці, газі та паливах. Розглянемо асортимент теплових гармат, їхні принципи роботи та сфери призначення. Нагрівальним елементом є спіраль або ТЕН, який більш розповсюджений завдяки довшому строку слугування та безпечності у використанні.

Техніка

Навушники Apple AirPods Pro 2

02 січня 2023, 13:32

Хоча зовні навушники Apple AirPods Pro 2 не сильно відрізняються від попередньої моделі, в них додано кілька важливих технологій. Якість звуку в AirPods Pro 2 підвищилася, активне шумозаглушення стало вдвічі кращим, а також з’явилися інші корисні функції. Безумовно, багато з цих можливостей доступні лише власникам пристроїв від Apple.

Техніка

Особливості вибору передпускових обігрівачів Лунфей

01 грудня 2022, 23:31

Як тільки настає зимова пора, у автомобілістів з’являється загальна і дуже важлива проблема — вчасне й повне прогрівання машини. Якщо обігрівати авто природним способом, то пройде багато часу та будуть  витрачені зайві сили. Інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонуємо вашій увазі передпусковий підігрівач LONGFEI. Це гарний варіант прогріти двигун транспортного засобу.

Техніка

Як вибрати електричний конвектор

19 листопада 2022, 22:32

Конвектор – це прилад із плоским гладким корпусом, усередині якого розташований нагрівальний елемент. В основі його роботи лежить принцип конвекції: холодне важке повітря проходить знизу, нагрівається від конвектора і піднімається вгору, звідки через решітку з направляючими виходить назовні. У приміщення нагріте повітря надходить вертикально, завдяки чому поступово розподіляється по кімнаті.

Техніка

Чому варто вибрати цей водяний насос?

14 жовтня 2022, 16:47

Бензиновий насос для перекачування води Honda WB20 преміум-класу був розроблений з урахуванням потреб кінцевого споживача, незалежно від того, в якому застосуванні ви хочете його використовувати. Спираючись на десятиліття інженерних досягнень, двигун Honda GX120, який приводить в дію WB20, забезпечує легкий запуск, просте використання, видатну економію палива, низький рівень викидів і довговічність.

Техніка

Де купувати запчастини та аксесуари для електроніки?

23 серпня 2022, 16:29

АКС — це перевірений інтернет-магазин електроніки, орієнтований насамперед на продаж високоякісних товарів та надання послуг клієнтам. Компанія, з якою можна познайомитися ближче тут https://www.aks.ua/uk/, постійно розвивається та розширює свій асортимент, при цьому має гарну репутацію серед клієнтів. АКС працює безпосередньо з виробниками, тому покупці мож