Шини Michelin – преміум резина, найкращі легкові та позашляхові моделі для зими

19 грудня 2023, 17:37

Безпека в зимових умовах залежить від якості та надійності встановлених на автомобіль шин, які повинні забезпечувати належний рівень зчеплення на снігу та льоду.

Гума Мішлен: перевірені технології

Довіра до продукції провідних виробників шин заснована на багаторічному досвіді, який мають у своєму розпорядженні відомі компанії. Їхні технології та конструкторські рішення, використання матеріалів преміальної якості, пройшли перевірку часом, підтвердили свою ефективність на практиці, довели результативність під час різних тестів та випробувань. Лідери шинного виробництва відомі практично кожному автовласнику, топ найкращих з них, складений на підставі відгуків покупців магазину шин та дисків iGum, є гарним підтвердженням цього.

Одним із ключових виробників на шинному ринку по праву вважається французька компанія Michelin, яка випускає дійсно якісну автогуму, що незмінно отримує відмінні оцінки, – як з боку рядових споживачів, так і у численних спеціалізованих тестах.  Крім цього, Мішлен є постачальником шин для заводської комплектації автомобілів різних марок. Відмінних результатів вдається досягти за допомогою конструкторських рішень, спрямованих на забезпечення ефективної роботи автогуми у різних погодних та дорожніх умовах.

Перевагами шинної продукції французького бренду є:

  • шини не тільки для легкових авто, а й для позашляховиків, мото та іншої техніки;
  • наявність асортименту, що включає зимові, літні та всесезонні моделі;
  • стильний дизайн протектора та боковини, що сприяє презентабельності та оригінальності зовнішнього вигляду автомобіля;
  • дотримання принципів безпеки та комфорту експлуатації;
  • фірмові технології та розробки, наявність власних полігонів для попереднього тестування;
  • виготовлення з якісних матеріалів, що сприяє не тільки безпеці водіння, а й збільшує термін служби автогуми.
Шини Michelin - преміум резина, найкращі легкові та позашляхові моделі для зими

Безпечні зимові поїздки з Michelin

Виробник пропонує широкий вибір зимових моделей шин різного транспорту. Багато з цих моделей входять до ТОП-50 найпопулярніших покришок для зими. Рейтинг сформовано на основі купівельних запитів поточного зимового сезону.

Для легкових автомобілів найпопулярнішими моделями стали Michelin X-Ice Snow, Michelin Pilot Alpin 5 і Michelin Alpin 6.

Для позашляховиків найчастіше купують моделі Michelin Pilot Alpin 5 SUV та Michelin X-Ice Snow SUV.

Також в асортименті є і всесезонні моделі, які підійдуть для водіння в умовах теплих зим – наприклад, Michelin CrossClimate 2 SUV та Michelin CrossClimate 2.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі