Рулонні штори «день-ніч»: корисна інформація для покупців

29 травня 2024, 15:39

Штори «день-ніч» – це сонцезахисна конструкція, яка представлена у вигляді напівпрозорих і прозорих широких ділянок тканини, що чергуються між собою. Ще одна назва – «зебра». Ви можете легко відрегулювати процент проникнення сонячного світла, просто зміщуючи смуги. Штори день ніч – це чудова ідея практично для будь-якої кімнати. 

Рулонні штори «день-ніч»: корисна інформація для покупців

Штори «день-ніч» підходять до будь-якої кімнати, причому незалежно від інтер’єру. Завдяки тому, що запропоноване широке різноманіття кольорів та дизайнів, вдасться підібрати оптимальний варіант. За допомогою таких систем зможете управляти освітленістю. 

Ключова особливість – це чергування на полотні прозорих та непрозорих смуг. Спеціальний механізм керування дає змогу зміщувати їх. Для цього треба прокрутити тканину. У результаті відбувається регулювання рівня освітленості залежно від потреб власника. 

Ефект «день» отримаєте, якщо розмістите всі прозорі смужки одна навпроти другої на однаковому рівні. Це дасть максимально можливе освітлення, при якому буде комфортно здійснювати звичні домашні справи. Виставивши щільні смуги в одну лінію, матимете ефект «ніч». Проміжний варіант можна регулювати на свій розсуд, роблячи рівень проникнення світла більшим чи меншим.

Дуже чутливі до такого налаштування також римські штори, які можна придбати тут: https://manov.com.ua/ua/shtori/rimski. Вони мають не менш стильний та елегантний дизайн.

П’ять причин, чому варто придбати штори «день-ніч» 

У тому, що це дійсно чудовий варіант віконного текстилю, вас остаточно переконають наступні моменти:

  • простий та швидкий монтаж. Здійснюється він безпосередньо на раму або ж над вікном на стіну. Перший варіант значно поширеніший, адже з ним вдається досягнути бажаного рівня конфіденційності. Встановлення подібних конструкцій займе у вас буквально пів години;
  • економія місця біля вікна. Той простір, який займають складки стандартних штор, у випадку з рулонними залишається вільним, адже вони не виходять за межі стулки;
  • простота експлуатації. Дуже важливий аргумент, оскільки підняти чи опустити, а також налаштувати рівень проникнення світла зможете легко й швидко;
  • оригінальний вигляд вікна. У сучасних інтер’єрах цьому приділяється особлива увага;
  • виготовлення за власними замірами. Зазвичай «крок» у ширині та довжині – буквально 0,5 см, що дає змогу максимально точно підігнати виріб під наявні розміри вікна.

Штори «день-ніч» все ж відносно нове рішення, яке дуже впевнено набирає популярності. Виробники це теж чудово розуміють, тому активно розширюють свій асортимент.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі