Ремонт турбін BMW в Україні

10 жовтня 2022, 12:29

Авто марки BMW є одними з найбільш надійних транспортних засобів на європейському ринку. В Україні безліч власників ТЗ віддають перевагу різним моделям цієї марки з двигуном із турбіною. Ремонт турбін в автомобілях BMW дуже часто обходиться недешево, проте задоволення від водіння не зрівняється з витратами на обслуговування цього ТЗ. Мережа сервісних центрів Centr Turbin пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови обслуговування, відновлення та заміни силових агрегатів із використанням суперсучасного обладнання, оригінальних запчастин у максимально стислі терміни.

Чому автолюбителі обирають саме турбовані моделі BMW?

Турбонагнітач сприяє ефективному збільшенню потужності та крутного моменту ДВЗ коштом подачі великого обсягу повітря. Згідно із середньостатистичними даними термін експлуатації турбіни розрахований на 200 тис. км пробігу за умови коректної експлуатації авто. Однак наші фахівці стикаються з тим, що найчастіше турбіни виходять із ладу вже через 100-150 тис. км пробігу. Це пов’язано з тим, що стан турбонагнітача погіршується в результаті впливу безлічі чинників, зокрема несвоєчасного технічного обслуговування ТЗ, використання низькоякісних витратних матеріалів і мастильного матеріалу, а також експлуатації авто в екстремальних умовах.

Слід пам’ятати, що без справної турбіни мотор втрачатиме потужність аж до повного виходу з ладу.

Симптоми, що свідчать про злам турбіни БМВ

Досить часто недосвідчений водій може сплутати ознаки зламів турбіни з сигналами авто про знос навісного обладнання. Саме тому ми рекомендуємо звертатися в сервісний центр і регулярно проводити діагностику силового агрегату фахівцями. Необхідно звертатися в майстерню, якщо ви помітили:

  • падіння потужності ДВЗ;
  • збільшилася витрата моторного мастила та паливної суміші;
  • відсутність тяги;
  • чути сторонні звуки з-під капота (шум, стукіт, свист).

Наші експерти наполягають на тому, щоб ви відмовилися від самостійного втручання в систему турбонаддува. Всі діагностичні та відновлювальні роботи повинні здійснюватися виключно професіоналами. Довірте ремонт турбін BMW експертам у цій галузі. Більше інформації шукайте на офіційній сторінці https://centr-turbin.com/ua/remont-turbin-bmw!

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі