Послуги

Послуги

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів

19 вересня 2022, 13:46
104

На ринку транспортних послуг велику частку займають міжнародні автомобільні перевезення вантажів. Вони популярні у всьому світі. Це пов’язано з тим, що дорожня мережа розвинена майже в усіх країнах, а вибір транспортних засобів, які можуть пересуватися автомобільними дорогами, досить широкий. Завдяки цьому транспортувати можна практично всі види товарів.

Послуги

Оренда автомобіля з водієм

02 вересня 2022, 18:45
297

Існує безліч ситуацій, в яких може знадобитися оренда автомобіля. При цьому далеко не завжди є можливість сісти самостійно за кермо самостійно. В даному випадку можна скористатися послугою оренди автомобіля з водієм. Така послуга дуже зручна, тому вона користується величезною популярністю не лише за кордоном, алей в Україні.

Послуги

Транспортування лежачих хворих

06 серпня 2022, 00:45
1041

Транспортування хворих – це не просто переміщення пацієнтів з одного місця до іншого. Для виконання перевезення лежачих хворих необхідний цілий набір технічних, сервісних та медичних послуг, оскільки неправильно організоване транспортування може серйозно нашкодити здоров’ю та самопочуттю людини, спровокувати різке погіршення її стану.