Побутова техніка

Побутова техніка

сьогодні, 18:09

Вибір 30-літрового бойлера може здатися простим рішенням, проте варто враховувати різноманітні фактори, пов’язані з матеріалами та конструкцією цих систем. Адже від них залежить не лише ефективність і довговічність бойлера, але й безпека його використання. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, про які потрібно знати при виборі 30-літрового бойлера.

Побутова техніка

27 квітня 2024, 00:54

Мультиварка – незамінний помічник на сучасній кухні, який дозволяє готувати різноманітні страви швидко і легко. Однак, щоб отримати максимальне задоволення від її використання, важливе значення має чаша – ємність, в якій безпосередньо готуються страви. Чаша до мультиварки йде у комплекті, але іноді виникає потреба в її заміні. Давайте розглянемо ключові аспекти вибору ідеальної ємності для приготування смачних кулінарних шедеврів.

Побутова техніка

31 січня 2024, 17:46

Бойлери непрямого нагріву — це пристрої для нагріву води, в яких тепло передається опосередковано, через стінку теплообмінника. Тобто вода і джерело нагріву (електричний нагрівальний елемент або гарячі газові продукти згоряння) розташовані окремо.

Побутова техніка

29 січня 2024, 10:35

Створення острівця — цікавий варіант оформлення кухонного простору. На ньому можна розташувати робочу поверхню, раковину, плиту і, обов’язково, витяжку, яка доповнить інтер’єр і забезпечить ефективне очищення повітря. Проте вибір витяжок для такого формату невеликий. Це або висувні, вбудовані в стільницю, або дешевші, але більш поширені, стельові острівні моделі. Пропонуємо дізнатися про критерії вибору.

Побутова техніка

28 січня 2023, 18:45

Встановлення накопичувального водонагрівача (бойлера) дозволяє вирішити проблему гарячого водопостачання на дачі, у заміському будинку чи квартирі. Звісно, краще звернутися за допомогою до майстрів з компанії «Fix-Man», які виконають монтажні роботи максимально швидко, професійно та по вигідній ціні.

Побутова техніка

28 січня 2023, 15:39

Тривала або неправильна експлуатація навіть якісної побутової техніки веде до зношування деталей та їх виходу з ладу. Якщо ваша пральна машинка перестала вмикатися, набирати/зливати або гріти воду, з’явилися течі або інші явні ознаки несправності, то не намагайтеся самостійно її ремонтувати, щоб не погіршити проблему. Довірте ремонт пральних машин у Львові професіоналам з компанії «Майстер-Львів», які мають великий практичний досвід діагностики та обслуговування побутової техніки будь-яких брендів та моделей, а також пропонують доволі демократичні ціни.

Побутова техніка

24 вересня 2022, 14:15

Щоб виконати ремонт бойлера своїми руками, необхідно знати його конструкцію та принцип дії різних елементів. Це правило дійсне для всієї побутової техніки, тому водонагрівачі – не виняток. Незважаючи на різноманітність моделей, будова електричних бойлерів подібна. Якщо не працює бойлер, розібравшись в особливостях роботи водонагрівача та ознайомившись із мож