Побутова техніка

Побутова техніка

Як правильно встановити бойлер

28 січня 2023, 18:45

Встановлення накопичувального водонагрівача (бойлера) дозволяє вирішити проблему гарячого водопостачання на дачі, у заміському будинку чи квартирі. Звісно, краще звернутися за допомогою до майстрів з компанії «Fix-Man», які виконають монтажні роботи максимально швидко, професійно та по вигідній ціні.

Побутова техніка

Ремонт пральних машин у Львові

28 січня 2023, 15:39

Тривала або неправильна експлуатація навіть якісної побутової техніки веде до зношування деталей та їх виходу з ладу. Якщо ваша пральна машинка перестала вмикатися, набирати/зливати або гріти воду, з’явилися течі або інші явні ознаки несправності, то не намагайтеся самостійно її ремонтувати, щоб не погіршити проблему. Довірте ремонт пральних машин у Львові професіоналам з компанії «Майстер-Львів», які мають великий практичний досвід діагностики та обслуговування побутової техніки будь-яких брендів та моделей, а також пропонують доволі демократичні ціни.

Побутова техніка

Ремонт бойлера своїми руками

24 вересня 2022, 14:15

Щоб виконати ремонт бойлера своїми руками, необхідно знати його конструкцію та принцип дії різних елементів. Це правило дійсне для всієї побутової техніки, тому водонагрівачі – не виняток. Незважаючи на різноманітність моделей, будова електричних бойлерів подібна. Якщо не працює бойлер, розібравшись в особливостях роботи водонагрівача та ознайомившись із мож