Переобладнання мікроавтобусів на вантажний

03 січня 2023, 13:43

Якщо вас цікавить переробка фургона в мікроавтобус, то компанія «Автополімер» вирішить цю проблему швидко, якісно та на професійному рівні. Умови заходу дуже зручні, ціни — цілком економічні. Зазначимо, що після завершення процесу переобладнання вам знадобиться оновити реєстраційні дані в Державній автоінспекції.

Без здійснення вказаної процедури керувати оновленим транспортним засобом не дозволяється — це порушення закону. Використовувати автомобіль на законній підставі можна лише після отримання нового свідоцтва про реєстрацію. Вартість переобладнання автомобіля в компанії «Автополімері» є вигідною й доступною для більшості власників авто.

Переобладнання вантажних автомобілів: яка буде потрібна документація

Компанія «Автополімер» здійснює переобладнання мікроавтобусів на вантажні для тих, хто має намір змінити категорію свого транспортного засобу. Реєстрація внесених змін здійснюється співробітниками ДАІ.

Якщо вам потрібне переобладнання вантажних авто, до нашої організації слід надати такі документи, як:

  • заявка, зразок якої можна або взяти у місцевому відділенні ДАЇ, або знайти та оформити онлайн на сайті нашої компанії;
  • паспорт, що належить транспортному засобу;
  • свідоцтво, що засвідчує наявність реєстрації у транспортного засобу;
  • папери, у яких зафіксовано наявність у власника транспортних засобом права власності щодо установлюваних у процесі переобладнання агрегатів.

Крім того, здійснюючи переобладнання автомобілів в Україні, необхідно мати довідку, в якій зазначено поштову адресу та телефонний номер, що належать заявнику.

Переобладнання фургона на мікроавтобус: якими бувають зміни

Автовласники, які замовляють переробку салону свого мікроавтобуса, у багатьох ситуаціях висловлюють прохання здійснити, в основному, такі зміни:

  • Поставити колеса іншого розміру.
  • Встановити не характерне для конкретного транспортного засобу обладнання.
  • Змінити варіацію розташування пасажирських сидінь, їх вигляд та кількість.
  • Встановити бак більшої ємності для пального.
  • Змінити кермо.
  • Змінити гальмівну систему.

Крім того, у деяких ситуаціях виникає потреба змінити форму кузова. Якщо ви маєте намір замовити переобладнання свого вантажного автомобіля, тоді слід враховувати, що під цим поняттям мається на увазі внесення в транспортний засіб змін конструктивного характеру.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі