Пам’ятники з червоного граніту

08 вересня 2022, 00:18
Пам’ятники з червоного граніту

Червоний граніт – ідеальний матеріал для надгробні пам’ятників

Майже кожен прагне надовго зберегти пам’ять про близьку людину, якої більше немає поруч, за допомогою пам’ятнику. І відразу ж постає питання, який же матеріал краще вибрати для його виготовлення.

Одним із найякісніших на сьогодні є граніт. Хоча й різновидів його дуже багато, пам’ятники з червоного граніту користуються найбільшою популярністю.

Пам’ятники з червоного граніту: переваги та особливості

Червоний граніт по праву вважається найкращим для виготовлення ритуальної атрибутики, а не лише надгробків. Переконатися в цьому не складно, достатньо порівняти його переваги та недоліки.

Надгробні пам’ятники з червоного граніту мають наступні основні переваги:

  1. Дуже міцний. Йому не нашкодять ніякі природні явища, і навіть хімічні реакції при взаємодії з іншими матеріалами.
  2. Довгий термін служби – понад сто років. Надгробні пам’ятники з червоного граніту не вигорають під впливом сонця, а гравіювання, створене на ньому, не втрачає з роками своєї чіткості.
  3. Простота догляду. Будь-яке забруднення на пам’ятнику з червоного граніту досить легко можна прибрати за допомогою звичайної води.
  4. Часто з цього матеріалу виготовляють справжні витвори мистецтва – барельєфи чи статуї. Якщо замовити памятник з червоного граніту, то можна зробити його максимально унікальним.
Пам’ятники з червоного граніту

Але, звичайно, пам’ятники з червоного граніту мають і деякі недоліки:

  • Вага пам’ятника досить велика, тому перед його встановленням необхідне осідання ґрунту не менше року. А зробити якісну установку зможуть не менше 3-х осіб.
  • Незважаючи на свою міцність, граніт – тендітний матеріал і вимагає обережного поводження.

Оригінальні пам’ятники з червоного граніту

Наразі існує безліч ідей для створення надгробків із червоного граніту. Великою популярністю користується виготовлення індивідуальних проектів, які є втіленням емоцій близьких покійного.

Пам’ятник у формі машини чи мотоцикла

Однією з найцікавіших ідей для любителів швидкісного руху є пам’ятник з червоного граніту у вигляді авто або мотоцикла. Зустрічаються вони рідко, оскільки процес їх створення досить важкий і тривалий.

Надгробок у формі серця

Найпоширеніший варіант пам’ятника з червоного граніту – форма серця. Такий монумент можна зробити оригінальним, додавши кілька індивідуальних деталей чи колаж із фото.

Пам’ятники з червоного граніту

Ангели з червоного граніту

Універсальним рішенням для пам’ятників з червоного граніту на могилу є зображення чи статуї янголів. Це завжди виглядає ефектно, тим більше, з цією ідеєю можна багато експериментувати.

Подвійні гранітні пам’ятники

Ніколи не виходять з моди варіанти монументів для кількох членів сім’ї. А щоб розбавити простоту стилю можна, наприклад, можна зробити написи на плитах у формі кола. Найважливіше при цьому, що навіть найдрібніший елемент на пам’ятнику з червоного граніту ніколи не зламається завдяки міцності матеріалу. Тому нічого не обмежує фантазію.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі